משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

עברתי קורס איפור בתנאים שנוחים לי

זה שנים שאני חולמת לעבוד כמאפרת מקצועית, ורציתי במיוחד לעבוד בתחום של איפור כלותתחום שיותר מכל סוג אחר של איפור תמיד משך אותי והבנתי שאפשר להתפרנס בו בכבוד . כמובן, שהתחלתי לברר על בתי ספר שונים שונים ללימודי  איפור, שכן התלבטתי מאד היכן כדאי לי להירשם. בסופו של דבר מצאתי מסלול נוח במיוחד, בסטודיו עדה לזורגן שאפשר לי ללמוד בתנאים הטובים ביותר והגמישים ביותר.

למדתי במקביל לעבודה

כמובן שבמקביל לתקופה שבה עברתי קורס איפור, הייתי צריכה גם לעבוד לפרנסתי, וגם לבלות עם הילדים שלי. לכן מצאתי מסלול איכותי במיוחד, שנמשך על פני חמישה חודשים. המתכונת של הקורס הייתה מפגשים של פעם בשבוע, למשך חמש שעות. יכולתי אף לבחור בין מפגשים בשעות הערב לבין שעות הבוקרוהעדפתי כמובן את שעות הבוקר, כאשר הילדים בלימודים , לקחתי יום חופש מהעבודה אחת לשבוע וסוף סוף עשיתי משהו עבורי , לעצמי מאז שהפכתי לאמא . כך למדתי מקצוע ותחום שאני אוהבת .חשוב לי לציין, שבמהלך הקורס שעברתי, קיבלתי גם ערכת איפור מלאה, הן לתרגול בזמן השיעורים, והן להמשך עבודתי. קיבלתי אף הנחות שונות למוצרי איפור .

והיום אני פועלת לבד

נכון להיום, אני שמחה להגיד שהגשמתי בעזרת קורס איפור את החלום שלי. היום אני מאפרת מקצועית, שמתמחה במיוחד בתחום של איפור כלות, וגם בסוגים אחרים של איפור, כמו הפקות אופנה, איפור ערב וכיו“ב. פתחתי בבתי עמדת איפור שם אני עושה את איפורי הניסיון ושיעורי האיפור הפרטיים ללקוחות .

תודה רבה לסטודיו עדה לזורגן על חויה של פעם בחיים , שנתתם לי את הכלים להתמודד עם כל סוגי הלקוחות ואת הידע הנרחב בתחום .

X