משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

חשיבות בחירת בית ספר לאיפור ששומר על קשר בתום הקורס

איפור מקצועי כתחום תעסוקתי הופך פופולארי יותר ויותר בשנים האחרונות. עבור צעירים וצעירות, כמו גם מבוגרים ומבוגרות, המתעניינים בקורס איפור לשם רכישת ידע ומקצוע, ניתן למצוא כיום מספר רב של בתי ספר המתמחים בתחום האיפור המקצועי. כיצד נוכל לבחור בית ספר לאיפור ולדעת כי עשינו את הבחירה הנכונה? יש להתחשב כמובן במספר גורמים שונים,לדומא , מי המאסטר שמעביר את הקורס? כמה תלמידים בכתה? באיזה תחום בית הספר מתמחה ? כאשר ביניהם אסור לזלזל בגורם מסוים לו מרבית האנשים לא נוהגים לתת את הדעתהקשר שנשאר בין בית הספר והנפשות הפועלות בו לבין בוגריו, לאחר שסיימו את הלימודים.

הזדמנויות תעסוקתיות, שמירה על רמה מקצועית ועודקורס איפור לטווח הארוך

בבואכם לבחור בין מגוון בתי הספר לאיפור מקצועי הפועלים כיום בשוק, קחו בחשבון כי אתם יכולים לדרוש הרבה בתור תלמידים בקורס איפור , שכן שוררת תחרות בתחום ואתם יכולים להיות המרוויחים העיקריים שלה.

בבואנו לבחור קורס איפור בבית ספר כזה או אחר, נבחן כמובן את הרמה המקצועית של הצוות המלמד, את היקף הנושאים המועברים במסגרת הקורס וכד’. אך חשוב גם לבחון את הקשר הנשאר בין בוגרי הקורס לבית הספר, גם חודשים ושנים לאחר סיום הלימודים. אין זה טריוויאלי כלל כי המאסטר הראשית , מורי ומזכירות  בית הספר לאיפור יישארו בקשר טוב עם הסטודנטים גם לאחר שסיימו את הלימודים וינסו לקדם את המאפרים החדשים בתחום  ובבתי ספר בהם זה כן קורה, יש לקחת זאת לתשומת הלב כעדות חיובית ברורה לאיכותו ואופיו של אותו בית ספר.

מדוע חשוב כל כך לשמור על הקשר עם בית הספר לאיפור לאחר סיום הלימודים? ממספר סיבות שונות – בתור התחלה, אף פעם לא מזיק לצבור ולשמור על קשרים אישיים בתוך תחום זה. קשרים אישיים מובילים הרבה פעמים להזדמנויות תעסוקתיות שונות ומעניינות, כמו גם להיכרויות נוספות ומועילות בתחום. איפורמקצועי הוא תחום בו הקשרים האישיים יכולים לשחק תפקידי מפתח משמעותיים, במיוחד עבור מאפרים ומאפרות צעירים אשר מעוניינים להמשיך ולהתקדם בעולם זה ולהצליח בו. קשרים אישיים עם מורים לאיפור ופעילים בתחום אשר לבטח מכירים רבות מהנפשות הפועלות בו, יכולים רק לסייע לכם לאורך השנים.

סיבה נוספת בגינה חשוב לשים דגש על קשרים טובים בין בית הספר לאיפור לבין התלמידים גם לאחר סיום הלימודים היא שמירה על רמת מעודכנות מנסוימת בתחום, ועל רמה מקצועית גבוהה. איפור מקצועי הוא תחום המתפתח ומשתנה ללא הרף, ושמירה על קשרים טובים עם מורים לאיפור ואנשי מקצוע בכירים בתחום הינה חשובה עבור כל מאפר או מאפרת צעירים המעוניינים להישאר מעודכנים ולשמור על רמה מקצועית גבוהה, גם לאור החידושים הבלתי פוסקים בתחום.

לסיכום, בבואכם לבחור בין בתי הספר השונים לאיפור, אל תשכחו לבחון גם את החומר האנושי בבית הספר , לדבר עם בוגרים , לקרוא המלצות של תלמידים , לבדוק מי צוות המאפרים שעובד עם הסטודיו האם הם בוגרים של בית הספר ? קשרים אלו יכולים רק לסייע לשני הצדדים, ובעיקר לבוגרי הלימודים המנסים לבנות לעצמם קריירה כמאפרים.

בהצלחה !

X