משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

חשיבות הגבה לאיפור

איפור

תחום האיפור המקצועי הוא בעצם עולם ומלואו, במסגרתו ניתן לתת טיפים לאיפור מקצועי ונכון במגוון רחב של נושאים שונים. אחד החלקים החשובים ביותר בפנים מבחינת האיפור הוא חלק עליו מרבית הנשים נוטות שלא לשים דגש מיוחד – מדובר כמובן בגבות. הגבות מהוות בפועל כמסגרת של העין, והעיניים הן כאמור אחד המקומות המרכזיים בפנים ובגוף כולו – המקום הראשון בו מביטים כאשר מסתכלים עלינו. לגבה תפקיד חשוב ביצירת המראה הכללי של העיניים והפנים כבכלל, ולכן חשוב לשים עליהן דגש של ממש, כפי שלומדת כל מאפרת מקצועית מתחילה בקורס איפור מקצועי בסיסי.

אז כיצד נאפר ונתייחס לגבות במסגרת איפור מקצועי של הפנים?

כמובן שישנם דגשים שונים לסוגים שונים של גבות, התאמות של צבעים על פי צבעה המקורי של הגבה וצבע הפנים והשיער של האישה וכד’. על פי רוב, צבע הגבות יהיה כצבע שיער הראש של האישה. גם עבור נשים אשר אינן אוהבות כל כך את הגבות שלהן, ניתן להתאים איפור מקצועי לגבות אשר ישנה את המראה שלהן קליל, ויעניק להן מראה חי ואסתטי יותר.

באופן כללי, על פי רוב כדאי להתחיל באיפור הגבה על ידי סירוקה כלפי מעלה. זאת ניתן לעשות על ידי כל מברשת קטנה ועדינה, או אפילו על ידי שימוש במברשת שיניים יבשה. בנקודה זו כדאי שנמלא את האזורים חסרי השיער (כמובן רק במידה וישנם כאלו…) באמצעות עיפרון המתאים בצבעו לצבע הגבה המקורי.

עכשיו הגיע הזמן להשתמש בצללית או אבקה מסוימת בצבע המקורי של הגבה, על מנת ליצור את המסגרת והצורה שאנחנו רוצות עבור הגבות, ולסיום נשים מעט פודרה על הגבה. עוד סירוק קטן עם המברשת ויש לנו גבות מאופרות ומושקעות.

זהו היה כמובן הסבר קצר וכללי ביותר על האופן בו ניתן וכדאי לאפר את הגבות, אך חשוב להבין כי הגבות הן כאמור מהאזורים החשובים ביותר בפנים מבחינת האיפור. איפור לא נכון של הגבות עלול להיות בולט מאוד לעין, ולא בצורה טובה. גם במקרה זה, אין כל צורך להילחץ – מאפרת או מאפר מקצועיים יידעו כיצד לתקן עבורכן את הנזק, ולשלוח אתכן לדרככן עם גבות מושלמות.

מכיוון שמדובר בחלק כל כך חשוב בפנים, מומלץ בחום לגשת לבעל/ת מקצוע על מנת לאפר את הגבות, במידה למשל ואתן בדרך לאירוע חשוב ונוצץ, בו אתן לא מעוניינות לקחת סיכונים. לגבות כאמור חשיבות עליונה בעיצוב המסגרת של העיניים – החלק המרכזי והחשוב ביותר בפנים שלנו.

X