משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

לקראת עונת החתונות: מה חשוב לבדוק מול מאפרת כלות

האביב מסמל דברים רבים: שינוי עונה, פריחה, לבלול, צמיחה והתחדשות, שינויים אישיים והחלטות חשובות. אבל מה שמסמלת עונה זו בעיקר הוא את תחילתה של עונה משמחת ומרגשתעונת החתונות. האביב והקיץ הם המועדים המועדפים על רבים להנשא בהם, בגלל מזג האוויר הנוח המאפשר חתונה גם במקום פתוח, הקלילות לעומת הסרבול החורפי ועוד סיבות רבות וטובות. אז קבעתן מועד לחתונה והתחלתן בהכנות. אתן מחפשות מאפרת מקצועית. מה חשוב לבדוק מול מאפרת כלות לקראת העונה?

חתונה אביבית

איפור כלות הוא איפור מיוחד שמתחשב בנתונים רבים כמו החגיגיות של האירוע, השעה, היכולת שלו להשאר עמיד ורענן גם לאחר שעות צילומים, וערב ארוך ודינמי, התאורה במקום וכן מזג האוויר. איפור בקיץ למשל מתחשב בחום ולחות העשויים לגרום לעור להבריק או הזיעה שיכולה להשפיע עליו לעומת איפור בחורף המתחשב בנתונים אחרים. כשאתן מתחילות לבדוק את המאפרת שתאפר אתכן בחתונתכן, חשוב לדעת לשאול את השאלות הנכונות, ולוודא כי יש לה הידע, הנסיון והיכול לאפר אתכן גם בסגנון הרצוי לכן, גם במקצועיות רבה וגם בהתחשבות בגורמים נוספים. אז מה שואלים?

דברים שכדאי לוודא מראש

השאלה המתבקשת ביותר היא מהו נסיונה של המאפרת. האם איפרה כלות רבות, בסגנונות שונים, בעונות שנה שונות וכדומה. בקשו לראות עבודות קודמות ובעיקר הקפידו לבקש לראות כלות שונות בעלות אופי, מראה וסגנון שמלה ותסרוקת שונים כדי לראות כיצד התמודדה המאפרת עם כל אחת מהן. ודאו כי המאפרת מודעת לצרכים משתנים כמו איפור שייראה טוב בצילומים, בתאורת גן או תאורת אולם, בשעות הערב או אחר הצהריים, במזג האוויר, בשמלה שתלבשו וכדומה.

דבר נוסף שרצוי לוודא הוא הגמישות של המאפרת להגיע אליכן הביתה, לסלון הכלות, למלון או בכל מקום בו תהיו ביום החתונה. אתן תרצו להיות חופשיות מדאגות של ריצות, נסיעה ארוכה וחניה בהתחשב ביום הגדול שמלא בהתרחשויות למיניהן. בררו עם המאפרת את זמינותה להגיע ולעמוד לרשותכן בשעה הרצויה לכן.

עוד בקשו לדעת באילו מוצרים משתמשת המאפרת , תוודאו שהתיק שלה מגוון ושהיא משתמשת במוצרים של חברות מובילות ומוכרות . תבקשו מהמאפרת שתשאיר לכם ערכה של תיקונים לאיפור למהלך הערב .

המוניטין מדבר בעד עצמו

אל תחששו לבקש מהמאפרת שמות של כלות לקבלת המלצות. ודאו כי יש לה מוניטין בתחום ונסיון רב באיפור כלות. חשוב לזכור כי לא כל מאפרת היא מאפרת כלות וכי נדרשת טכניקה, מיומנות וכלים ליצירת איפור כלות מושקע, מוקפד ואשר שם לב לפרטים הקטנים.

גם המחיר הוא כמובן פקטור חשוב מאד בשאלות שחשוב לוודא מול המאפרת. ודאו היטב מה כוללת הצעת המחיר שלה, האם היא כוללת גם אביזרים נלווים, זמן נסיעה , מע”מ וכדומה. כשאתן חותמות על הזמנת עבודה וודאו כי כל מה שסיכמתן בעל פה יהיה רשום בהזמנה.

חשוב לזכור כי מאפרת ותיקה ומנוסה שיש לה מוניטין וביקוש תעלה יותר ממאפרת מתחילה. עוד חשוב לזכור כי למאפרת מקצועית יש ביקוש רב עם תחילת עונת החתונות, לכן אם גמלה בכן ההחלטה לבחור דווקא במאפרת הזו, שריינו אותה מראש וחתמו על הזמנת עבודה שתחייב אתכן אולם גם אותה להיות זמינה עבורכן ביום חתונתכן.

X