משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כל החידושים בתחום הקוסמטיקה והאיפור

חידושים והמצאות מובילים את תחום הטיפוח ומבטיחים התאמה בין מוצרי איפור לבין הדרישות של האישה המודרנית. החידוש המפתיע של השנים האחרונות מגיע דווקא ממוצרי אייליינר. מה שהיה בעבר נחלתן של מפורסמות ושחקניות קולנוע זוהרות בלבד, הפך לחלק בלתי נפרד ממדף הטיפוח של נשים בכל הגילאים.

החידושים האחרונים מאפשרים התאמה מושלמת בין אייליינר לבין עיניים קרובות, רחוקות, שקועות, בולטות, קטנות או נפולות. המוצרים של החברות המובילות מאפשרים לדוגמא לאפשר עיניים קרובות מבלי ליצור עומס בזווית הפנימית. בעיניים רחוקות דווקא מדגישים מוצרי אייליינר חדשים את הזווית הפנימית של העין, תוך יצירת מראה מחמיא ואקסקלוסיבי.

תפקידו של האייליינר החדש הוא ליצור תיחום מודגש לקו העין ובסמיכות לקו שורש צמיחת הריסים. מצד שני, אי אפשר להסתפק רק בו על מנת להשיג את המראה המעודכן. בתחום הקוסמטיקה והאיפור לא קופאים על השמרים ויש הרבה מוצרים להשלמת המראה. אפשר לדוגמא להשתמש במדבקות להרחבת קו העין ולרכוש מוצרי Eye lid. לחילופין, אפשר למרוח ג’ל רחצה שורף שומן או לרכוש עוד לא מעט מוצרים לא שגרתיים.

הסגנון החדש: מראה אופטימי ומרענן

המאפיין המשותף לחידושים בתחום הקוסמטיקה והאיפור הוא הדגשת המראה האופטימי והמרענן. אם עד לפני מספר שנים נאלצו נשים להתפשר רק על מוצרי איפור למראה מעושן, הרי שכיום יש מקום בולט ללוק ססגוני וצבעוני. הנחה של פריימר על העור ישפר את מראה הפנים ויספק את התנאים האידיאליים עבור מריחת קרם לחות מזין. בסגנון האיפור החדש בוחרים מייק אפ בעל כיסוי קל עד בינוני בלבד, ומעדיפים גימור טבעי או מבריק ובשום פנים ואופן לא בטקסטורת מט.

את המראה האופטימי והרענן של איפור מקצועי משיגים עם סומק בגוון קורל, טשטוש באמצעות כרית האצבעות ומריחת ליפסטיק או ליפגלוס עשיר בחומרי לחות והזנה. מוצרי איפור חדשים מגיעים בספקטרום רחב של גוונים מפתיעים וניתן להשיג אותם בצבעי קורל, אדום-כתוב, צהבהב-ורדרד ועוד.

איך משתמשים במוצרים החדשים?

לא כולן יודעות איך להשתמש במוצרי האיפור החדשים שיש בשוק. שימוש במוצרים מן הסוג הזה מחייב הקפדה על הוראות היצרן, כמו גם התייעצות עם מאפרת מקצועית. אפשר להירשם לסדנת איפור אישית על מנת לרכוש את הידע ולשלב מפגשים אישיים עם מאפרת צמודה. בנוסף, סדנאות וקורסים בתחום האיפור הם הזדמנות לדעת כיצד לבצע איפור ערב: זהו איפור שמתאים לאירועים, פגישות עסקיות וכמובן בילויים ומסיבות.

שימוש נכון במוצרי האיפור החדשים מבטיח יתרונות רבים. מוצרי איפור עדכניים מיוצרים לפי תווי תקן מחמירים והם שומרים על עור הפנים. בעזרת סדנת איפור אישית אפשר לקבל את כל המידע על המוצרים ולהפיק מהם את המירב. המוצרים בהם עושים שימוש במהלך הסדנה נבחרים בקפידה והם מתאימים לנשים בטווח גילאים רחב.

X