משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קריירה בינלאומית בתחום האיפור – איך עושים את זה?

עולם האיפור על תחומיו השונים מושך אליו צעירים וצעירות רבים מדי שנה, אשר יודעים כי תחום זה מהווה מקור רחב לעניין מקצועי, אתגר וסיפוק. באמצעות קורסי איפור מקצועיים רוכשים אנשים רבים השכלה מקצועית חשובה בתחום האיפור, במטרה לפתח קריירה בתחום, ולהתפרנס בהמשך הדרך מעיסוק בתחום שמעניין אותם ומציע הזדמנויות רבות ומסקרנות.

ישנםתחומים רבים בעולם האיפור הישראלי המציעים כאמור פרנסה רבה למאפרים והמאפרות המקצועיים, דוגמת סלוני איפור כלות, איפור לתעשיית הבידור וכד’. אך עבור צעירים וצעירות רבים מציע תחום האיפור המקצועי גם אפשרויות אחרות ומעניינות יותר, מעבר לים. עבור אלו המעוניינים בכך, גם קריירה בינלאומית בתור מאפרים מקצועיים יכולה להיות אפשרות ריאלית וממשית. כיצד עושים זאת? ובכן, ישנן שתי אפשרויות עיקריות –

איפור

הפניות מגורמים מקצועיים בעולם האיפור הישראלי

אחת הדרכים המתבקשות לנסות ולפרוץ דרך בעולם האיפור המקצועי הבינלאומי היא על ידי קשרים מעולם האיפור המקצועי המקומי. בישראל, מן הסתם, יהיה לנו קל יותר ליצור קשרים עם גורמים מקצועיים ובעלי השפעה בעולם האיפור המקצועי המקומי, למשל דרך בית הספר לאיפור בו למדנו, מאפרים מקצועיים בעלי שם ואנשי מקצוע מתעשיית הבידור או האירועים החגיגיים אותם נפגוש במהלך עבודתנו בתחום וכד’. הרבה פעמים אנשים אלו, המעורבים בתחום כבר שנים רבות, יוכלו להפנות ולקשר אותנו לגורמים מקצועיים בעולם האיפור המקצועי בחו”ל. על מנת שזה יקרה, נצטרך כמובן להוכיח את עצמנו לאורך תקופה מסוימת בעבודה בארץ. השאיפה לצאת לעבוד בחו”ל יכולה להוות תמריץ נהדר לעבוד ולהתקדם בעולם האיפור המקצועי בישראל. לאחר כמה חודשים או שנים של עבודה טובה ומקצועית בתחום בארץ, סביר שנוכל להתחיל לפתוח לעצמנו דלתות בתחום גם בחו”ל, באמצעות קשרים אישיים ומקצועיים במקומות בהם נעבוד.

איפור מקצועי

פנייה אישית למקומות עבודה בחו”ל

אופציה נוספת עבור המעוניינים לפתח קריירה כמאפרים או מאפרות מקצועיים בחו”ל היא פנייה ישירה למקומות עבודה נחשקים. בין אם מדובר במכוני יופי בעלי שם בניו יורק או לונדון או בתעשיית הטלוויזיה והקולנוע בלוס אנג’לס, תמיד ניתן לנסות ולפנות באופן אישי וישיר למקורות מקצועיים בתעשיות אלו. על מנת שיהיה לנו סיכוי ממשי וריאלי להשיג התמחות או תפקיד ניסיוני באחד המקומות הללו, כדאי כמובן שנבוא עם ניסיון ביד, ועם תיק עבודות שיראה ויציג את הניסיון הזה בצורה ברורה ומרשימה. ברגע שיש בידינו תיק עבודות וניסיון עבודה בתחום, פנייה באמצעות אימיילים מפורטים ורהוטים יכולה להביא בסופו של דבר למשרה הנחשקת.

בכל מקרה, בין אם אנו פונים בעצמנו ובין אם אנו מקבלים “קונקשן” כלשהו מגורמים מקצועיים בארץ, עלינו להיות מוכנים לעבוד קשה ואולי גם להרוויח מעט כסף, בשלב ראשון. מי שמעוניין בקריירה באיפור מקצועי בחו”ל חייב להיות מוכן להוכיח את עצמו, ולהתאזר בסבלנות רבה על מנת לבנות מוניטין בתחום במקום החדש. בהתחשב בכך, אין שום סיבה שלא לפנטז על קריירה בינלאומית בתחום האיפור המקצועי.

 

איפור מקצועי לאירועים

X