משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

האיפור של קטלין בגמר THE VOICE

אם צפיתם בגמר המושקע של דה ווייס, בוודאי לא יכולתם להתעלם מהנוכחות של המתמודדת קטלין רייטר. המתמודדת, שהייתה תחת החסות של המנטורית שרית חדד, ללא ספק הצליחה לגרוף את כל הקופה, כאשר לא רק זכתה במקום הראשון – אלא גם סומנה כאחת מההבטחות הגדולות ביותר של המוזיקה הישראלית בזמן הקרוב, עם ביצועים מפתיעים ומרגשים מאד, בין השאר גם ביצוע מרטיט לשירים של הזמרת המפורסמת אדל.

אם עולם האיפור קוסם לכן בוודאי לא יכולתם להתעלם מהאיפור של מתמודדות התוכנית והאיפור המיוחד והעוצמתי של קטלין בפרט. מאז שהחלה התוכנית כלות רבות ומלוות באות עם תמונות של קטלין כהשראה ומבקשות את סגנון האיפור הזה עבורן ביום חתונתן .

סגנון האיפור שנבחר לקטליןהרואין שיק

כאשר בוחנים את סגנון האיפור של קטלין ,ניתן לשם לב שבחרנו להעביר את העוצמה שלה בעיניים , איפור ערב  במראה מעושן בגווני שחור אפור . מראה מעושן קיים כמובן גם במקרה של איפור כלות, אך לא רק אצלן. מי שישים לב לשמלות שאותן קטלין החליפה (לא היה ניתן להתעלם לא מהשמלה השחורה ולא מזו הלבנה), יבין כי נבחר לקטלין מראה בכל נוכחות עוצמתית בגמר – כזה שאי אפשר להתעלם ממנו. אנו השלמנו את המראה  בעזרת איפור עיניים מודגששהעניקו לעינייה מראה חתולי עוצמתי ומסתורי המתאים לדיוות פופ שהיא .

באיפור השפתיים השתמשנו בתוחם וליפגלוס ובחרה. הליפגלוס הדגיש את שפתיה בצורה יפה וחושנית , אך לא גרם להם לגנוב את תשומת הלב.

המראה של קטלין היה זוהר – עשינו שימוש בשימרים והברקות על עצמות הלחיים ובעיניים .

ומה אפשר ללמוד מזה?

מי שיבחן את האיפור של קטלין יבין איך אפשר לעשות שילוב מוצלח מאד בין איפור כלות לבין סטיילינג, ואילו מוצרי איפור כדאי תמיד לבחור. מצד אחד – האיפור כן צריך להיות בולט, בוודאי לבחורה עם עיניים יפות. מצד שני, תפקיד האיפור הוא גם להשתלב עם הסטיילינג הכללי שנבחר .

X