משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

שמרו על קוד התנהגות באיפור סלב

קורס איפור נותן למאפרים הצעירים לא רק כלים מקצועיים, אלא גם מלמד אותם כיצד לשמור על גישה נכונה במהלך העבודה. במילים אחרות, מאפרים, המתעתדים לעבוד עם סלב, צריכים להכיר קוד התנהגות שונה מאשר שאר המאפרים. היות והאיפור הוא חלק בלתי נפרד מעבודות אופנה, קולנוע וטלוויזיה, ישנה עבודה רציפה מול סלבס. מאפר אשר לא יכיר את קוד ההתנגות יכול להביך לא רק את עצמו, אלא גם את סוכנות האיפור אותה הוא מייצג. הניסיון של סטודיו עדה לזורגן יכול לעזור לכם לשמור על קוד התנהגות הולם בעת איפור סלב, ולכן כדאי שתכירו מספר נקודות חשובות.

המקצועיות שלכם עומדת על הכף

שמירה על מקצועיות מהותית להצלחת עבודתו של המאפר, לא רק כאשר מדובר על איפור סלב. מקצועיות באה לידי ביטוי בבחירת מוצרי איפור נכונים, בהקפדה על ההבדלים בין איפור ערב לסוגים אחרים של איפור, במימוש טיפים לאיפור ובעבודה יעילה ומהירה. היכרות מקדימה עם אופי הסלב וההעדפות שלו יכולה לעזור רבות, ואפילו להבטיח תוצאות משביעות רצון. זכרו כי הסלב הוא איש עבודה מקצועי בדיוק כמוכם, ולכן אל תבזבזו את הזמן עם שיחות מיותרות. בצעו את העבודה, ובמידה והלקוח מעוניין לפתח שיחה, תוכלו לעזור ולעשות זאת.

מצד שני, שמרו על ריחוק ואל תטעו לחשוב כי השיחה האישית היא תחליף לעבודת איפור מקצועית. בתור מאפרים אתם חלק מהפקות יוקרתיות, ולעיתים תיחשפו לפרטים אינטימיים ואישיים של כל מי שעוסק בהם. הלויאליות שלכם כלפי מקום העבודה נמדדת באופן בו אתם תופסים את חשיבות האיפור, ובאופן בו אתם מבצעים אותו. בין אם זו הפעם הראשונה שאתם מבצעים איפור סלב וגם אם יש לכם כבר ניסיון, הגיעו מראש עם תכנית איפור מתאימה. במידת הצורך, תוכלו להתייעץ עם אחד מאנשי המקצוע של סטודיו עדה לזורגן, וכך לחזק בעצמכם את הרגשת הביטחון.

קחו חלק במאמץ, והכינו את הכל מראש

עניין נוסף הקשור אל קוד התנהגות של איפור סלב בא לידי ביטוי בסוף העבודה. גם אם האיפור ארך דקות ארוכות או אפילו שעות, אל תעכבו את הלקוח. זכרו כי הסלב, ולמעשה, כל גורמי ההפקה עובדים תחת לוח זמנים צפוף, ויחד עם האיפור עליהם להספיק עוד עשרות פעולות שונות. אם ברצונכם להיות מוזמנים לאיפורי סלב נוספים, קחו חלק במאמץ ואל תתנגדו לו. הביאו איתכם תיק מוצרי איפור מקצועי, אל תוותרו על עזרים נוספים והכינו מראש רשימה של מוצרים להם תזדקקו. הכינו את עצמכם לכל בקשה ושמרו על ראש פתוח. מצד שני, איפור סלב הוא פעמים רבות גם הזדמנות מצוינת להביע יצירתיות אישית, אך לעולם אל תעשו זאת ללא הכנה מוקדמת, בדיקה האם זה מקובל ועדכון הגורמים הרלוונטיים.

X