משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הכל אודות איפור לשפתיים שלכן

מהו סוג האיפור הנפוץ ביותר בקרב נשים? אם עניתן איפור שפתיים, הרי שקלעתן בול. איפור באזור השפתיים, נחשב כבר שנים רבות למקובל מאד בקרב נשים. מדובר על איפור שמסייע להדגיש את הנשיות, ליצור מראה מושך יותר, ולעתים גם מראה חגיגי במיוחד לכבוד אירועים מיוחדים. השאלה היא כמובן – איך מתאפרים באזור השפתיים בצורה נכונה? שימו לב שאנו לא באים להכריע כאן בשאלה איזה גוון עדיף לשפתיים, כי לכל אישה יש את ההעדפות שלה ואת הלוק שלה. עם זאת, יש כללים שבהחלט משותפים לכל הנשים שרוצות להתאפר בשפתיים בצורה נכונה.

הכללים שיעזרו לכן באיפור שפתיים

ראשית, עולה השאלה באשר לשכבת האיפור על השפתיים. גם אם אתן מעוניינות באיפור בולט יחסית באזור השפתיים, אין צורך במריחה של יותר משכבה אחת. בשביל לקבל מראה בולט – בסך הכל צריך לבחור את השפתון בעובי ובגוון המתאים. מעבר לכך אין צורך ביותר משכבה אחת.

שכבה זו אף צריכה להיות דקה יחסית. שכבה עבה מידי תגרום לאיפור להימרח תוך זמן קצר. כדי שתוכלו למרוח את השפתיים בצורה טובה, מומלץ בחום לעשות שימוש שמיכלים ייעודיים בתחום. מריחה ישירה של השפתון יכולה לגרום לכך שהשכבה תהיה עבה מידי.

שאלה שעולה בקרב לא מעט נשים אשר מתאפשרות בדרך קבע, היא באשר לתוחם. התוחם של השפתיים מסייע לכן לשמור על מראה נשי במיוחד, ועוזר לקבוע את הגבולות בין השפתיים לעור הפנים. עם זאת חשוב להבין שהתוחם עצמו צריך להיות בגוון בהיר כמו השפתיים עצמן. התוחם הכהה ממש לא מתאים לנשים ביומיום או באירועים, והוא שמור בעיקר למופיע בידור ואומנות. השתמשו תמיד בתוחם טבעי שיסייע לכן להגדיר את גבולות הגזרה של השפתיים, ומכאן תתחילו להתאפשר בהתאם.

לעתים ,כדאי להכין את השפתיים היטב לקראת האיפור. הדבר נכון בעיקר לנשים אשר סובלות מיבוש באזור עור הפנים והשפתיים. יש נשים אשר מפתחות יובש כתגובה אלרגית, ויש נשים שסובלות מכך באופן טבעי עקב הגיל, או עקב עישון. חשוב מאד למרוח את השפתיים בשפתון לחות מתאים לפני השינה – וכך בבוקר אפשר ליהנות משפתיים שאינן יבשות וכך האיפור ייקלט בצורה הרבה יותר טובה.

ועוד קצת לסיום

טיפ אחרון לסיום באשר לאיפור נכון באזור השפתיים, נוגע לאחת מהבעיות המוכרות ביותר – השקעת, התאפרת היטב, שפת שפתון מושלם, ויצאת לאירוע. לפתע בעלך מעיר לך שיש סימנים של שפתון על השיניים שלך. זהו מצב מביך ללא ספק, שבנוע מכך שלעתים קרובות השפתון מגיע לחלקים הפנימיים של השפה, ומכאן מכיוון שחלקים אלו נוגעים בשיניים, האיפור נמרח פנימה. איך מתגברים על התופעה הזו? פשוט – לאחר שסיימת להתאפר באזור השפתיים, הכניסי אצבע לתוך היד, וממש מצצי אותה. כך תוכלי לספוג את כל האיפור שנמרח בחלק הפנימי של השפתיים, ולמנוע את מריחתו על השיניים.

X