משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מחפשת רעיון למסיבת רווקות? מצאת! הכניסה לבנים אסורה

החברה הכי טובה שלך מתחתנת ועלייך “נפל תיק”: ארגון מסיבת הרווקות. ברור שיהיה כיף וכל הבנות ייהנו, אבל סתם “כיף” לא מספיק לכן ; בשבילהאת רוצה אך ורק את הטוב ביותר, כלומר מסיבת רווקות שתהיה פשוט בלתי נשכחת. אז מה עושים? ריקודי בטן – זה נדוש. מסיבת רווקות בספא נשמעת לך כמו אירוע מנומנם מדי ובכלל, בא לך להתארגן על הפעלה מקורית, כזו שכולן תוכלנה להרוויח ממנה, הפעלה עם ערך מוסף. נשמע לך מוכר? אם כך, קבלי את הפתרון האולטימטיבי; הדרכת איפור ייחודית למסיבת רווקות, מבית עדה לזורגן.

תמורה לאגרה

איפור – כמו שכולנו יודעות – הוא תחום שאנחנו, הבנות, אוהבות במיוחד ולא פלא; אין כמו איפור יפה כדי לגרום לך להרגיש מדהים במינימום השקעה וזמן. מוצרי איפור עושים טוב על הנשמה ומסמלים פינוק, טיפוח וכיףבדיוק המרכיבים שאת מעוניינת שיככבו במסיבת הרווקות של הבחורה האהובה עלייך בעולם כולו.

בחירה בהדרכת האיפור שלנו במסיבת רווקות היא לא רק בחירה לא שגרתית, מקורית ומיוחדת, אלא גם בחירה חכמה; כשמאפרת מנוסה מעבירה הדרכת איפור, כל הבנות מקבלות טיפים אישיים הרלוונטיים להן. כך יוצא שהן זוכות לתמורה מלאה עבור ההשקעה הכלכלית שלהן במסיבה; כל הבנות יוצאות עם מיומנויות וטיפים שתמיד רצו לדעת  (היי, כולכן צריכות להתגנדר לקראת החתונה וזו הזדמנות נהדרת ללמוד איך לעשות את זה ולחסוך את העלות של האיפור ליום החתונה ).

זוהרות מתמיד

מאז ומתמיד איפור איחד בנות יחדיו; בסרטי קיטש אמריקאיים, הבנות תמיד מתאפרות יחד ולא סתם. איפור הוא תחום שרק אנחנו, הבנות, יכולות להבין כמו שצריך ורק אנחנו יכולות לחלוק זו עם זו את ההנאה שבאיפור. מסיבת רווקות שהמוקד בה הוא הדרכת איפור ייחודית, תהיה מסיבה כיפית, אלגנטית, מלאה באנרגיות חיוביות ונשיות כאחד. אחרי שתסיימנה להתאפר ולהתגנדר, תוכלנה לעשות יחד פוזות למצלמה ולהיראות זוהרות מתמיד (תמונת פרופיל לפייסבוק, מישהי?).

האיפורעלינו, הכיףעליכן

“אבל רגע”, את בטח אומרת לעצמך עכשיו. “מה לגבי אופי ההדרכה? בכל זאת, יש לנו בחורה אחת שצריכה לקבל תשומת לב יתרה, כשגם האחרות רוצות ליהנות“. ובכן, הסירי דאגה מלבך; תוכן ההדרכה שלנו ייקבע על פי רצון הקבוצה. לדוגמא, ניתן לאפר את הכלה באיפור מלא, תוך מתן הסברים מפורטים לטובת כלל הבנות ולאחר מכן, המאפרת תעבור ותיתן לכל משתתפת הדגמה פרטנית על מה שנכון לה. הטבה נוספת שמגיעה לצד הדרכת האיפור שלנו, היא שניתן לבצע מכירה מיוחדת בתום ההדגמות בה יימכרו מוצרי האיפור האיכותיים שלנו במחירים מוזלים במיוחד.

אז במקום להמשיך ולשבור את הראש בניסיונות לאתר הפעלה מעניינת שמתאימה לכן – צרי עמנו קשר כבר היום. אנחנו יכולים להבטיח לך שאת המסיבה הזו – לא תשכחו בחיים…

לקבלת פרטים נוספים ולהזמנות:
03-6295830

X