משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הניסיון של עדה לזורגן עשה עבורי את ההבדל

כבר בפגישה הראשונה שלי עם צוות קורס האיפור של עדה לזורגן הבנתי שעשיתי את הבחירה הנכונה. הדילמה האם להעדיף קורס כזה על פני קורסים מקצועיים אחרים הייתה חלק ממני לאורך זמן רב, אך קיבלתי המלצות מחברים ולכן החלטתי לנסות. במקביל, סקרתי את התחום באתרי אינטרנט שונים, וגיליתי כי רק אצל עדה לזורגן מקבל כל תלמיד של קורס איפור תשומת לב מלאה. הסיבה לכך פשוטה: הרזומה של עדה לזורגן, והמקצועיות אותה היא רוצה להעביר אל הדורות הבאים של המאפרים, פשוט אינם משאירים מקום לספק.

כל מאפר או מאפרת אשר עוברים תחת ידיה של עדה לזורגן מקבלים ארגז כלים שממשיך איתם הלאה. אפשר לראות את הניסיון של עדה לזורגן, ובתור בוגרת הקורס קל יותר גם להעריך אותו. מספר ימים בלבד לאחר סיום הקורס כבר מצאתי עבודה בתחום, וכיום אני יודעת, כי ללא אותו קורס איפור של עדה לזורגן קשה היה לי לצאת לדרך כל כך בקלות.

מבחינתה של עדה, איפור מקצועי הוא לא רק שירות אלא דרך חיים. השימוש שעושים המדריכים בקורס במינים רבים של מוצרי איפור, נותן לתלמידים אפשרות להיחשף למגוון טכניקות, וכיום הן מהוות חלק בלתי נפרד מתהליך העבודה שלי. אני ממליצה לכל מי שרוצה להיות מאפרת להתחיל בקורס, ולגלות עולם חדש, צבעוני ויפה.

X