משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור כשר לפסח – הפתרון הטוב לטיפוח גם בימי החג

חג הפסח ממשמש ובא, ויחד איתו מגיעים גם איסורי המסורת לאכול ולשתות חמץ. אך מעבר למאכלים, מוצרים אחרים יכולים להיות מוגדרים גם כ”חמץ”, במידה והם כוללים מרכיבים של חיטה, שיבולת שועל, נבט חיטה, וכו’. סוג אחד של מוצרים שאינם כשרים לחג, הינו תחום האיפור: מוצרי איפור רבים מכילים מרכיבים לא כשרים, ולכן נשים רבות שמקפידות להימנע מאכילת חמץ בחג פסח, נמנעות גם כן משימוש במוצרי איפור וטיפוח, ובמיוחד במוצרים לשפתיים לרבות שפתונים, גלוסים, תוחמים ועוד. בדיוק בכדי להתמודד עם בעיה זו, חברות הטיפוח תכננו מהדורה מיוחדת של איפור הכשר לפסח. מהדורות אלו לא מכילות חומרים העלולים להיחשב כ”חמץ”, והן מאושרות על-ידי הרבנות. איפור מסוג זה יכול לפתור את בעיית הטיפוח לנשים דתיות רבות, אשר רוצות לשמור על מראה מטופח ומוקפד, ובכל זאת להיצמד לכללי המסורת. לכן, במידה והינך שומרת מסורת, גם את מוזמנת להשתמש באיפור כשר לפסח, וכך לשמור על טיפוח גם בימי החג.

אילו מוצרים נכללים תחת איפור כשר לפסח?

מוצרי טיפוח ומוצרי איפור כשרים לפסח, לרוב אינם כוללים חומרים עשויים מחיטה או שיבולת שועל. ישנו מגוון רחב של מוצרי איפור, לרבות שפתונים, גלוסים, ותוחמים לשפתיים, אשר מיוצרים במהדורות מיוחדות כשרות לפסח. למשל, חברת O.F.R.A COSMETICSהכשירה את כל מוצרי האיפור שלה לפסח, כך שניתן להשתמש בכולם גם במהלך החג. מעבר לכך, חברת איל-מקיאגמחזיקה גם היא במלאי כשר לפסח.כל מוצרי הטיפוח והקוסמטיקה של איל-מקיאגנבדקו על ידי הרב יוסף זריצקי, ונמצאו כשרים לפסח ולכל ימות השנה. חברות נוספות אשר ניתן להשתמש בכל מוצריהן הינן REVLON, VICHYוMAC. מעבר לכך החברה AHAVAמשיקה מהדורה של מוצרי טיפוח מיוחדים לפסח, אשר מחליפה את השימוש בויטמין E(אשר מופק מנבט חיטה) למרכיב אחר, כשר לפסח. כמו כן, החברה MADINAמשיקה גם היא כמה שפתונים וגלוסים מיוחדים אשר כשרים לפסח.

בואו גם אתם ותשתמשו במגוון המוצרים המיוחדים לפסח!

במידה וגם לך חשוב לשמור על כשרות ועל הימנעות מחמץ בזמן חג הפסח, הינך מוזמנלהיערך טרם החג, ולרכוש לעצמך איפור כשר לפסח. ישנן מהדורות מיוחדות לחג, וישנן חברות שכל מוצריהן כשרים לחג. כך שאין עוד צורך להפסיק להשתמש במוצרי איפור וטיפוח במהלך החג, וניתן לאפשר לעצמך המשך שימוש נעים במוצרי הטיפוח,  אשר אושרו על-ידי הרבנות. חג הפסח הינו חג ארוך, והוא כולל איסורים רבים הנוגעים לצריכת מאכלים כאלו ואחרים. הקלו על עצמכם היכן שאפשר, ותעשו שימוש במוצרים אשר מותאמים במיוחד לשימוש נטול חמץ. אל תחכו לרגע האחרון, תעשו סדרת במגירת האיפור והטיפוח שלכן ,זרקו את המוצרים הישנים שלא מריחים טוב , העבירו לחברה את המוצרים שאינם כבר בשימוש אצלכן  ורכשו לעצמכן מוצרי איפור חדשים , לשימוש נוח, יעיל ובטוח במהלך החג והימים שלאחר מכן .

X