משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

טיפים לאיפור בערב הסילבסטר

ערב הסילבסטר הוא ללא ספק אחד העברים הסוערים והמהנים ביותר בשנה. בכל מקום חגיגות והילולות, ואם את רוצה להתבלט בשטח ולהתכונן כראוי לערב המסיבות של השנה, כדאי להקדיש מחשבה מקדימה לסגנון האיפור המתאים עבורך עבור ערב זה.

על מנת לזכות במראה זוהר ומרשים לערב הסילבסטר את לא חייבת להיות מאפרת מקצועית או ללכת לסדנת איפור. מספיק להכיר את מוצרי האיפור הבסיסיים וההכרחיים וכמה סגנונות איפור ערב שונים, על מנת שתוכלי לבחור את אופן האיפור המתאים עבור ביותר לערב זה.

איפור בולט, זוהר ואפילו פרוע לערב הסילבסטר

אחד היתרונות המאפיינים את ערב הסילבסטר על פני כל ערב אחר בשנה, הוא כי מדובר בערב בו
“הכל הולך” – את יכולה להיות נועזת ולהתאפר בצורה נוצצת, זוהרת ואפילו מוגזמת, ועדיין לא תבלטי יתר על המידה. נשים רבות מתאפרות בצורה בולטת ואפילו גרנדיוזית בערב הסילבסטר, ויש משהו נחמד בידיעה כי קשה מאוד להגזים בערב פרוע שכזה.

לכן, את יכולה להשתמש בלי חשש בצבעים עזים יחסית ואפילו בסגנונות איפור מוחצנים ופרועים אותם את לא נוהגת לאמץ בחיי היום יום או באירועים ויציאות “שגרתיות” יחסית. שימוש בשפתונים חושניים, צבעים עזים וגם הבלטות חדות ובולטות של העיניים והשפתיים – כל אלו ועוד הולכים בערב הסילבסטר.

כל זה נכון כאמור כאשר מדובר בפאבים, מועדונים או מסיבות סילבסטר פרועות. במידה ויציאת הסילבסטר שלך היא למקום רגוע יותר (למשל – ארוחת ערב עם חבריםפ וכד’), אולי תרצי לאמץ איפור למראה מעט רגוע יותר.

איפור מעושן – מתאים לערב סילבסטר פרוע ורגוע כאחד

מראה מעושן הוא אחד מסגנונות האיפור הפופולאריים ביותר בארץ ובעולם בשנים האחרונות, וככזה הוא מתאים כמובן גם לערב חגיגי כמו ערב הסילבסטר. איפור מעושן מתאים למגוון סיטואציות, כך שגם אם את יוצאת למסיבה פרועה וגם אם לארוחת ערב חגיגית עם חברים טובים, מראה מעושן יכול לעשות את העבודה. איפור מעושן מתמקד באזור העיניים וישנם כמובן סוגים ודרגות שונות של “עישון” באיפור הערב שלך, אך העיקרון בכולם זהה – שימוש בצבעים חזקים, ברורים ומוגדרים יותר באזור הקרוב ביותר לעין, וטשטוש, או “Fade ” ככל שמתרחקים מהעין. הדרך לעשות זאת ולהשיג מראה מעושן איכותי אינה מסובכת מאוד, אך כן כדאי להקפיד על השלבים השונים של איפור מעושן לקבלת תוצאה איכותית וסקסית.

איפור למראה חושני וסקסי, כמיטב המסורת ההוליוודית

ערב הסילבסטר הוא הערב בו כל אחת יכולה להידמות לכוכבות הקולנוע המפורסמות והסקסיות של הוליווד, שכן מדובר בערב מהחלומות בו הכל אפשרי (או לפחות זה הרעיון…). לכן, נשים רבות הולכות על המראה החושני, הסקסי והגדול מהחיים, בו משתמשות הכוכבות הגדולות. למשל, שימוש בליפסטיק אדום בוהק, בקווים שחורים ברורים ומוגדרים ובעוד שלל טכניקות על מנת להשיג מראה סקסי וחושני. בערב הזה כאמור שום דבר לא ייראה מוחצן או מוגזם, אז אפשר ללכת על הפנטזיות הכי פרועות שלנו…

X