משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

סוכנות המאפרים בסטודיו עדה לזורגן: לא לכל אחד

הסיבה שבזכותה שמה של עדה לזורגן הולך לפניה היא לא רק הניסיון, המקצועיות והידע, אלא בעיקר ההקפדה על הפרטים הקטנים. הלקוחות של הסטודיו יודעים, כי אנשי המקצוע המתהדרים בשמה של עדה לזורגן עברו קורס איפור מקצועי, מסוגלים להתמודד עם דרישות איפור שונות, והפנימו טיפים לאיפור אשר קיבלו מכוהנת היופי הגדולה.

זו הסיבה שבסטודיו עדה לזורגן לא מתפשרים גם על סוכנות המאפרים. לדעת רבים, הקריטריונים לכניסה לסוכנות המאפרים של עדה לזורגן לא נופלים מקריטריונים לכניסה לתחומי מקצוע אחרים כמו הנדסה או ראיית חשבון. בסטודיו של עדה לזורגן יודעים כי כל מאפר או מאפרת מייצגים שנים של אמינות, ולכן מאפשרים מלכתחילה רק לאנשי מקצוע רציניים להצטרף. מבחינת הסטודיו, איפור מקצועי הוא שילוב בין כלים לידע, ולכן כל מאפר המשתייך לסוכנות צריך לעבור קורס איפור מוכר.

מה ההבדל בין קורס איפור מקצועי לכל השאר?

אפשר לראות את הרצינות והמקצועיות של סוכנות המאפרים בסטודיו עדה לזורגן כבר בקורס האיפור. בניגוד לקורסים אחרים, קורס איפור של עדה לזורגן מתמקד באופן בו כל מאפר יכול להביא את עצמו לידי ביטוי, מבלי לוותר על העקרונות המנחים של איפור מוצלח. במסגרת הסטודיו אפשר להירשם אל קורס איפור מקצועי הכולל 22 מפגשים, אך ניתן גם לפנות אל השתלמות למאפרים מקצועיים ולקחת שיעורים פרטיים באיפור.

סוכנות האיפור של הסטודיו חורטת על דגלה את שיטות האיפור הייחודיות אותן פיתחה עדה לזורגן בארצות הברית, ובוגרי קורס איפור של הסטודיו מחזיקים כיום במשרות המובילות בעולם הקולנוע, הטלוויזיה והאופנה בישראל.

תתרגלו לסטנדרטים הגבוהים

בהצטרפות אל סוכנות המאפרים של עדה לזורגן מובטחת למאפר גישה מלאה אל כל גורמי הכח בארץ. היות והסטודיו מספק שירותי איפור לחברות בעלות שם, המאפרים של עדה זוכים לעבוד עם דוגמניות וטאלנטים מוכרים בתעשייה. חשוב להדגיש, כי סוכנות המאפרים של עדה לזורגן אינה מיועדת לכל מאפר אשר רוצה להגשים את החלום, אך אין לו את המקצועיות הדרושה, וישנם קריטריונים בהם צריך לעמוד.

עדה לזורגן עובדת שנים רבות בהטמעת שיטות בינלאומיות בקורסי איפור בארץ, ואת התוצאות אפשר לראות בשטח. קורס איפור של עדה לזורגן מכשיר את דור המאפרים של העתיד, וכל נציג בסוכנות חייב להדגים זאת.

אם אינכם יודעים איזה סוג של הכשרה לעבור, פנו אל סטודיו עדה לזורגן לקבלת ייעוץ לגבי קורס איפור מתאים. במידה וכבר עברתם קורס דומה, ואתם מעוניינים להצטרף אל סוכנות המאפרים של עדה, זכרו כי אתם מחויבים לעמוד בתנאים מורכבים. רק לאחר שתתרגלו לסטנדרטים הגבוהים תוכלו להתגאות בכך שאתם משתייכים לסוכנות המובילה בישראל, ולפנות לאיפור ערב או כל סוג אחר של איפור בו תבקשו להתמקצע.

X