משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור בג’ינס

רבות חשוב כי אם הן לבושות בסגנון קליל וספורטיבי, איפור יהווה ניגוד קיצוני למראה הקליל. הבשורות הטובות הן כי תוכלו להיראות במיטבכן גם בג’ינס, מאחר וקיימים סוגים רבים של מוצרי איפור וסגנונות איפור למראה טבעי ככל האפשר, קליל ונינוח, תוך שימוש בצבעים ובטכניקות המתאימות למראה היומיומי.

איפור יומיומי למראה אוורירי ונינוח

כל מאפרת מקצועית תספר לכן כי שימוש נכון של מוצרי איפור, המתאימים לעונת השנה ולאירוע לו התאפרתן, יעניק לכן את המראה המושלם, בכל מצב בו תהיו, אפילו אם תבחרו ללכת מאופרות לים או לבריכה.

כיום קיימים מוצרי איפור רבים ואווריריים  , על בסיס מים ולא שומני  כך שאינם נדבקים או בורקים במקרים של הזעת יתר בפנים. קווי האיפור השכיחים ליום יום, הם שימוש מועט בצלליות, ובצבעים רכים וטבעיים ככל האפשר. אפשר לוותר על הארכת ריסים, ועל המראה המעושן היוצר מראה דרמטי, השמור בעיקר למצבים כמו איפור ערב, איפור כלות או איפור לתוכניות טלויזיה למיניהן.

איפור  קליל עם מראה טבעי

אחד הסגנונות המנצחים בעונת הסתיו, הוא איפור קליל עם מראה טבעי , בגווני הכתום והשלכת. אלו לא מצריכים עבודה רבה, ומשיכה קלילה של שכבת בסיס אחת ומעליה את הצבע הדומיננטי עושה את כל העבודה. ליפ גלוס כתמתם ומעט מייק אפ, והמראה קליל, טבעי וסתווי מאד. בקיץ ניתן לעשות זאת בגווני הורוד והאפרסק, המתאימים לשיזוף קל שנתפס על הלחיים, ושימוש במייק אפ על בסיס מים בלבד. התוצאה הסופית היא מראה קיצי ובעיקר רענן וקריר, גם אם בחוץ לוהטות רוחות אוגוסט.

איפור לכל מצב

אם אתן מעוניינות לרכוש מיומנויות וכלים לאיפור יומיומי, וכן איפור ערב, מומלץ להתייעץ עם מאפרת מקצועית, או אפילו ללמוד בקוס איפור קצר, בו תלמדו הכל על מבנה הפנים , איזה סוג עיניים יש לכן מבחינת המבנה, הצבעים הבולטים המתאימים לכן, ועוד. בצורה זו תוכלו לא רק להבין את הסגנון המתאים והרצוי לכם, אלא גם לרכוש מוצרי איפור שמתאימים להנחיות שקיבלתם, ובצבעים המועדפים עליכן.

איפור בג’ינס הוא אחד האיפורים שנדרשות לו טכניקות מעטות ומוצרים מעטים. בניגוד לאיפור כלות, שם האיפור מוקפד, נעשה בשכבות שישמרו עליו מושלם לכל אורך האירוע, וכן נעשה שימוש במספר גוונים של צלליות, מייק אפ, קונסילר, פודרה וכדומה, הרי שלאיפור יומיומי נדרש מעט צלליות , מסקרה אחת  ומברשת אחת או שתיים. על האיפור להיראות הכי קרוב לטבעי, וכשתרכשו את הטכניקות לאיפור כזה, גם הזמן שיידרש לביצועו, ילך ויתקצר. באופן זה, אם יצאתן לבילוי חברות בבית קפה, לבושות ג’ינס, הליכה לאורך הטיילת, ואפילו לעבודה, תמצאו כי הזמן שנדרש לאיפור כזה, מתאים לקצב הלחוץ של יומכן. המטרה באיפור כזה היא לא לבזבז זמן יקר וחשוב, אלא להגיע למצב כי במספר משיכות מהירות של מברשת ומכחול, תקבלו מראה רענן, קליל ובהתאם לעונת השנה.

X