משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מוצרי איפור אותם תמצאו בתיק מקצועי

ההיצע הגדול של מוצרי איפור, והידע הרב אותו צריכים המאפרים המקצועיים, על מנת לבצע עבודות ברמה גבוהה, מעלים את השאלה מה צריך כל תיק איפור להכיל. החשיבות  לא קשורה רק לרכישה נכונה של מוצרי איפור, אלא גם לרושם אותו תוכלו ליצור כלפי הלקוחות שלכם. אך עוד לפני כן, זכרו כי לא משנה אילו סוגי מוצרים מכיל התיקחשוב יותר מה איכותם. מוצרי איפור ברמה ירודה, או לחילופין מוצרי איפור, אשר אינם מתאימים לסוג ההכשרה שעבר המאפר, יפגעו במקצועיות והתוצאה לא תהיה משביעת רצון.

רכשו מוצרי איפור מסטודיו מקצועי בלבד, היעזרו במאפרים בעלי ניסיון, ואל תחששו לבדוק את האופציות העומדות בפניכם. דעו, כי למרות שמחירם של חלק ממוצרי האיפור יכול להיות מעט גבוה, תחזוקה נכונה ושמירה על המוצר, תהפוך אותו לכלי עזר שימושי לאורך שנים רבות. מוצרי איפור הם חלק בלתי נפרד מעבודתו של המאפר, ותיק האיפור הוא ארגז הכלים האמנותיים שלו.

אפשר לחלק את המוצרים אותם תמצאו בתיק איפור מקצועי לסוגים שונים. כאן המקום להדגיש, כי לכל איש מקצוע יש דרך שונה לנצל טיפים לאיפור, וכל קורס איפור מתמקד בדרך אחרת של עבודה. באפשרותכם להרכיב תיק איפור אחר מהמופיע כאן, אך עדיין כדאי שתכירו את התיק האידיאלי.

·         ראשית, תיק איפור חייב להכיל מראה ותאי אחסון, בהם ניתן להחזיק גלוסים לשפתיים, קונסילר, אייליינר, פילינג ושפתון. כפי שניתן לראות, לא מדובר על מוצרים קלאסיים של איפור, אך ניתן להשתמש בהם בעת הצורך.

·         בנוסף, בכל תיק איפור ישנם גם גווני שפתונים שונים, גווני קוניסליירים, מוזאיקות הניתנות לשימוש כפודרה, ברונזר או סומק, גווני מייק אפעל פי העדפת המאפר או המאפרתופודרה לבנה על מנת לספוח שומן.

·         מבחינת צלליות, תיק איפור מקצועי צריך להכיל לא פחות מ-30 סוגים של גווני צלליות, אשר חלקם משמשים לעיתים גם כסמקים.

·         בתיק אפשר לשים גם תוחמי שפתיים ועפרונות עיניים, על מנת לתת מענה בעת איפור ערב.

·         גם מסקרות, גלוסים, אבקות יהלומים, סמקים באריזות כדורית, פודרות זוהרות ומייקאפים מינראליים הם חלק מהתיק, ולכן כדאי לרכוש מוצרי איפור מן הסוג הזה ברמה גבוהה.

·         לבסוף, תיק איפור מקצועי צריך להכיל גם מברשות איפור המשמשות למייק אפ, סומק, הנחת צלליות וטשטוש צלליות. לסוגי המברשות יש השפעה גדולה מאוד על התוצאה הסופית, וכאשר מרכיבים תיק איפור מקצועי חובה להקפיד על מברשות איכותיות.

לצד כל המוצרים, תיק האיפור עצמו צריך גם כן להיות עמיד ואיכותי, על מנת שלא ליצור עבורכם בעיות. כדאי להשקיע פעם אחת בתיק איפור גדול, ולחסוך את המשאבים המופנים בכל פעם מחדש לרכישה נוספת.

X