משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לתוכניות ריאליטי

אתם צופים בתוכנית ריאליטי בטלוויזיה, המשתתפים מזיעים, טובלים ראשם במים, נשפכים עליהם כל מיני נוזלים ואתם שוברים את הראש – איך הם נראים כל כך טוב? רוצים לגלות את הסוד ? בהמשך, טיפים לאיפור מקצועי, וסודות מעולמה של מאפרת מקצועית, מומחית באיפור ל”מצבים קשים“.

מאפרים טלויזיה

תוכניות ריאליטי מאופיינות בשינויים רבים. הן דינמיות מאד, התאורה בהן משתנה כל הזמן, בעוד שהמצולמים משום מה נראים במיטבם כל הזמן. אז איך עושים את זה?

מאחורי כל תוכנית ריאליטי עומד צוות הפקה שלם, ביניהם מאפרת מקצועית, הצמודה לסט, ומתפקידה להשתמש במוצרי איפור איכותיים, ובטכניקות רבות, גם כדי לשוות לפני המצולמים נופך דרמטי, מעניין, מושך, בהתחשב בצילום ובתאורה האופפת אותם, גם להשתמש באיפור מתקן לטשטוש פגמים או כתמים בפנים, וגם לדעת איזה איפור מתאים לתוכנית, ויהיה עמיד בפני מצבים שונים בריאליטי, בין אם מדובר בזיעה, בשפשוף הפנים ועוד ניואנסים רבים וקטנים.

איפור לתוכניות ריאליטי הוא דבר שמתאפשר רק לאחר לימוד קורס איפור מקצועי, עם כל הטכניקות והדרכים לשימוש של מוצרי איפור המתאימים לאופי התוכנית, ולטלוויזיה בכלל, בשילוב עם יוזמה, יצירתיות ומהירות. איפור מקצועי לריאליטי הוא שונה לחלוטין מאיפור לתיאטרון, או איפור “רגיל ” לטלויזיה, עבור תוכניות המוקלטות מראש, שם דווקא מתבקש מראה מודגש, ואף יש זמן לעסוק בתיקונים, במידת הצורך.

מאפרת מקצועית היא כזו שתדע לזהות פגמים או תיקונים נדרשים בזמן אמת, לא תאריך בזמן האיפור, תבצע אותו במיומנות רבה וביד יציבה, כל זאת תוך התאמה מושלמת והכנה מוקדמת של הסגנון הרצוי לאיפור.

מעבר למקצועיות והמיומנות, איפור מסוג זה, מצריך מהמאפרת להיות גמישה בשעות בהן מצולמת התוכנית, להיות נוכחת על הסט, ולכן, ברוב המקרים מדובר במאפרות שמעבר למקצוע, איפור הוא אהבתן הגדולה.

איפור מצולם ומושלם

נשאלת השאלה מדוע נדרש איפור בתוכניות ריאליטי, אם מטרתן בעצם להדגיש את המציאות ולהראות אותה כפי שהיא? התשובה לכך היא פשוטה: כשמשתתף נמצא מול מצלמות עזות ואור זרקורים, התאורה והמצלמות  גורמת לו להיראות חיוור, מבריק בפניו  וצהבהב, ומראהו לצופים לא יהיה נעים לעין. מטרת האיפור המקצועי היא דווקא להחזיר לפניו את המראה הטבעי שהחוויר לאור המצלמות והתאורה החזקה. האתגר האמיתי העומד בפני מאפרת מקצועית בתוכניות ריאליטי, הוא לאפר את המשתתפים, בצורה שייראו טוב אך לא יראו עליהם את האיפור .

איפור לתוכניות ריאליטי דורש מיומנות רבה וגיוון רב. מאפרת מקצועית אשר מסוגלת להתמודד עם איפור מסוג זה, תוכל לאפר כל אחד ובכל מצב נתון, החל מאיפור כלות, איפור ערב, דרך איפור להפקות אופנה שונות, וכלה באיפור לאירועים מיוחדים ושונים, אולם אין ספק, כי מבין כל סוגי האיפור המקצועי, אחד המבוקשים ביותר הוא איפור לטלויזיה, שם יש ביקוש עצום למאפרים ומאפרות מקצועיים.

X