משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

ככה תתאפרי כמו סלב

הכוכבות הגדולות יודעות לבחור את תכשירי הקוסמטיקה האופנתיים ביותר בעולם. מי שרוצה להתאפר כמו סלב יכולה לעשות זאת בקלות באמצעות הקפדה על מספר כללי מפתח. ראשית, חשוב לציין כי לכל אחת מראה פנים אחר המחייב התאמה שונה של תכשירי הטיפוח. מומלץ לבחור סלב עם תווי פנים דומים ולא לוותר על שימוש בקרם הגנה כדי לעזור ללחות להיספג בעור. ההכנה היא חלק בלתי נפרד מהטיפוח וכדאי להשקיע את אותה כמות של זמן ואנרגיה.

שנית, יש להציב גבולות ברורים ולתת לעור לנוח מדי כמה ימים. גם סלבים בינלאומיים מוותרים על קוסמטיקה כאשר הם בתוך הבית ומסתפקים בליפסטיק או מסקרה כדי לשמור על רעננות וחיות. תכשירים בסיסיים אלו הם לא פחות מרשימים ממוצרי הטיפוח היוקרתיים.

שלישית, ההיגיון הפשוט של מריחת איפור תקף גם לגבי סלב: צבע כהה מקטין ומשקיע, בעוד צבע בהיר מאיר ומרחיק. סלב עם עיניים גדולות לדוגמא תעדיף להתאפר עם צלליות כהות, בעוד סלב עם עיניים קטנות תבחר גוונים בהירים שיגדילו את מבנה העין.

מה כולל איפור סלב?

טיפוח מקצועי של סלב כולל שימוש בטריקים. בחלק מהטריקים אפשר להשתמש גם בבית, ואפילו מבלי להוציא סכומי כסף גדולים. מאפר מקצועי של סלב משתמש בנקודות אור שמטרתן להאיר את הפנים ולהגביה את עצם הגבה. הטריק הוא לקחת צללית בהירה או לחילופין עיפרון לבן, למרוח על הזווית הפנימית בין האף והעין ולהניח עוד טיפה על עצם הגבה, עצמות הלחיים והרקה. הטיפ הזה יוצר אשליה של עין גדולה ופנים זוהרות לכל מי שרוצה למשוך תשומת לב.

טיפ נוסף אותו ניתן למצוא בהרבה סגונות של איפור סלב קשור לאייליינר. הדגש צריך להיות על איליינר משוח בקו ישר ומדויק. את הקו הזה משיגים בעזרת שרטוט של קו האייליינר עם עיפרון עיניים ולאחר מכן מעבר נוסף עם מברשת עדינה. אייליינר משוח היטב משנה לחלוטין את מראה הפנים והוא חיוני לכל מי שרוצה להתאפר כמו סלב מהשורה הראשונה.

הוצאות טיפוח על איפור מקצועי

כאמור, לא חייבים לפרוץ את מסגרת התקציב על מנת להתאפר כמו סלב. אפשר להתמקד בהענקת מראה אחיד לפנים ובטשטוש של איזורים בעייתיים. ניתן גם להשתמש במייק אפ איכותי על מנת להסתיר כהויות מתחת לעיניים. שימוש חוזר בתכשירים אלו בא על חשבון הוצאות חודשיות קבועות והוא לא פחות אפקטיבי. יתרה על כך, כדאי לדעת על מה לוותר ולהציב סדר עדיפויות. סלב לא תמיד צריכים לחשוב על הפרטים הקטנים אך לא כולנו התברכנו באותו מזל.

לסיכום, איפור של סלב מתחיל בהכנה ומריחת קרם לחות, ממשיך בהקפדה על עקרונות מקצועיים ומסתיים ביישום טריקים. מומלץ להשקיע באיפור מקצועי של סלב ולהשיג את כל יתרונותיו למראה זוהר.

X