משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ייחודי לאחר מתיחת פנים

נשים רבות שעוברות מתיחת פנים עוברות תקופתהסגרבבית, עד שהנפיחות ושטפי הדם יעברו. מאחר ותהליך השיקום הוא לא קצר, חשוב שתדעו כי ניתן לצאת מההסגר, ואיפור על ידי מאפרת מקצועית, שעל הדרך גם תיתן לכן טיפים מקצועיים לאיפור עתידי, יוציא אתכן מהבית, מהר יותר מכפי שחשבתן שתוכלו.

מותחים וצובעים

ניתוח למתיחת פנים הפך בשנים האחרונות לפופולרי מאד בקרב נשים מעל גיל ארבעים, המעוניינות להעלים קמטי הבעה, או קמטי גיל, ולשוות לפניהן מראה רענן ומתוח, כפי שהיה בגיל צעיר יותר. במהלך הניתוח נמתח עור הפנים, כאשר חלקים עודפים של עור רפוי ומדולדל נחתכים, הקמטים מיושרים והתפירה נעשית באזור מוסתר מאחורי האוזניים, ותודות לטכניקות המתקדמות ברפואה אסתטית, הצלקות הן מזעריות.

לאחר הניתוח עוברים הפנים תקופת התאוששות, כי בסופו של דבר, עדיין מדובר בניתוח כירורגי לכל דבר. עור הפנים רגיש מאד, נפוח, עם שטפי דם ואדמומית, ואם בוצע בניתוח גם הליך של הרמת עפעפיים, גם האזור מסביב לעיניים יהיה אדום, נפוח ורגיש. בשל כך, בלית ברירה, מסתגרת המנותחת בביתה, עד שהפנים יתאוששו מהניתוח ויחזרו למצבן הטבעי, או בעצם, החדש.

הבשורות הטובות הן, כי עם איפור נכון אפשר גם אפשר לצאת מהבית ולהמשיך בשגרת החיים, מבלי להסתגר ולהמתין תקופה, שלעתים יכולה להיות די ארוכה . מאפרת מקצועית, מיומנת בטכניקות ושיטות להסתרת סימני נפיחות ושטפי דם, תבוא לביתכן, תאפר אתכן בחומרים איכותיים ובמוצרי איפור הטובים ביותר, שיסוו כל סימן לעובדה כי רק לפני ימים ספורים עברתן ניתוח בפנים.

העלמת ראיות

לחומרים בהם משתמשת המאפרת המקצועית, יש משמעות רבה, מאחר ומדובר בעור רגיש, שזה עתה נותח, והמטרה היא לשמור עליו ולא לפגוע בו. מאחר ולאחר ניתוח מתיחת פנים אסור להיחשף לשמש, תדע מאפרת מקצועית, המכירה את התחום על בוריו, למרוח קרם הגנה  על עור  הפנים, טרם תתחיל באיפור. איפור זה דורש מיומנות רבה, הנרכשת לרוב באמצעות קורס איפור מקצועי, אותו עברה המאפרת, ואשר במהלכו נלמדו גם רזי האיפור המקצועי לאחר מתיחת פנים.

באיפור מסוג זה בוחנת המאפרת את רמת החומרה של הנפיחות ושטפי הדם, מאבחנת את סוג העור וגוון העור של המנותחת, ומתחילה לטשטש בעזרת מייק אפ וקונסילרים , לא לפני שחיטאה את כל המברשות והספוגיות, מאחר ומדובר בעור רגיש הנמצא בתהליכי החלמה.

אם עברתן ניתוח מתיחת פנים ובא לכן לצאת כבר להשוויץ בתוצאות , זה הזמן להתקשר למאפרת מקצועית, שתגיע עד אליכן לסדנת איפור אישית , תאפר אתכן בצורה כה מושלמת, עד שאפילו אתן תשכחנה לרגע שאתן אחרי ניתוח. בה בעת תצייד אתכן במספר טיפים לאיפור מקצועי, כך שגם מחר תוכלו לצאת מהבית, ולא תעזוב אתכן עד שתהיו שבעות רצון לחלוטין.

כמו כן המאפרת תיתן לכן בסדנא טיפים כיצד להדגיש את תווי הפנים החדשות שמתגלות לכן כעת מול המראה , וכיצד להדגיש את העיניים , שהמבנה שלהן השתנה לאחר הניתוח .

הבשורה הטובה ביותר היא כי שבועיים בערך לאחר הניתוח, תיהנו מפנים חדשים ומתוחים, אותם תוכלו לאפר כאוות נפשכן, ובקלות רבה. תתחדשו!

X