משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור וצבעים לשיפור מצב הרוח

האיפור משפיע על מצב הרוח לא פחות מכל דבר אחר. עור פנים מטופח, מזמין ומחמיא מעלה את תחושת הביטחון והדימוי העצמי ומגביר את המוטיבציה. מעבר לכך, איפור יכול לשמש לצורך שינוי של מצב רוח עגום במצב רוח אופטימי. נשים המרגישות חסרות אנרגיה או עייפות צריכות לדעת כיצד לנצל את ארגז הכלים העומד לרשותן, למרוח איפור בצורה נכונה וליהנות מתוצאות מיידיות. איפור מהווה זריקת אנרגיה ויש לו משמעות פסיכולוגית גדולה.

יש מספר כללי מפתח באמצעותם ניתן לבחור מוצרי איפור וצבעים לשיפור מצב הרוח, או לחילופין לשמירה על מצב רוח קיים. ראשית, כדאי לקשר בין מצב נפשי לבין צבע הליפסטיק או גוון הצללית. שנית, יש לישם טכניקות איפור נכונות ולא לוותר על שימוש בתכשירים איכותיים. מצב רוח חיובי לדוגמא עולה בקנה אחד עם שימוש בצבעי ירוק או טורקיז. אפשר לבחור מקום אחד בפנים ולהשקיע בצביעה שלו, או לגרום לעיניים לבלוט עם מעט אייליינר כחול או ירוק מתחת לריסים התחתונים. בעלות עיניים חומות מוזמנות לנסות למרוח קו ולטשטש אותו בצדדים החיצוניים.

מוצרי איפור

מה עושים בכל מצב רוח?

יש מצבי רוח נוספים המחייבים התאמה של איפור וצבעים. במצב רוח של ביטחון עצמי מוגבר, לקראת ראיון עבודה או בפגישה חשובה אפשר להשתמש בהוספת צבע לשפתיים. כדאי לתחום את השפתיים בעיפרון כהה מצבע השפתיים הטבעי, להוסיף את השפתון רק במרכז ולטשטש את הגוון כלפי חוץ בעזרת הצבע. היתרון של איפור וצבעים לשיפור מצב הרוח דרך השפתיים הוא שניתן לחוש בהבדל תוך זמן קצר. בניגוד לאיפור פנים רגיל אותו אפשר לזהות רק בעיניים מקצועיות, הצביעה של השפתיים מבטיחה הרבה תשומת לב.

מי שנמצאת במצב רגוע ורוצה להתאפשר בהתאם יכולה להשתמש בצבעים בהירים ונייטראליים. ורוד עדין יתאים מהבחינה הזו עבור הלחיים והשפתיים, בעוד בעיניים אפשר להשתמש בשכבה דקה של מסקרה. מצב רוח רגוע הוא ללא ספק מצב שכדאי לשמור עליו בעזרת גוונים עדינים ככל האפשר.

איפור מקצועי

הקשר בין צבע האיפור למערכת היחסים

יש גם צבעי איפור שיכולים להוות אינדיקציה למערכת יחסים. רווקות או נשים פנויות צריכות להתאפר עם כמה שיותר גוונים של ורוד. צבעים אלו מעידים על יצר הרפתקני ועל פתיחות לרעיונות חדשים. צבע נוסף שמזוהה עם תשוקה הוא כמובן אדום, אותו אפשר למרוח על השפתיים. מנגד, נשים בזוגיות ומערכת יחסים המעוניינות לשדר ביטחון כלפי הסביבה יכולות להתאפר עם גוונים שונים של צהוב. זהו צבע המייצג חוכמה, בהירות רגשית ובעיקר סובלנות ומצב רוח ידידותי.

לסיכום, יש הרבה דרכים להשתמש בצבעים ובאיפור מקצועי כדי לשמור על מצב רוח קיים או להיכנס למצב רוח רצוי. הדבר החשוב הוא לבחור היטב את טכניקת האיפור ולא להתפשר על איכות חומרי הגלם.

מוצרי איפור

X