משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור וסטיילינג

איפור מקצועי הינו מזה לא מעט שנים תחום הרלבאנטי לאינספור נשים בארץ ובעולם, ולא רק לדוגמניות מסלול או שחקניות בקולנוע ובטלוויזיה. איפור מקצועי הוא כיום אמצעי טיפוח בסיסי עליו מקפידות נשים רבות לפני כל יציאה לאירוע חגיגי כזה או אחר, או אפילו לפני היציאה בבוקר מהבית לעבודה במשרד.

אך בעוד איפור מקצועי מהווה חלק בלתי נפרד משגרת היום של לא מעט נשים, הרבה מהן שוכחות לשים דגש על חלק מהותי נוסף בהופעה הכלליתסטיילינג. אופנה וסטיילינג בעצם משלימים את האיפור המקצועי במובן מסוים, ומעניקים לאישה את המראה הכולל המושלם, מכף רגל ועד ראש.

איפור ערב, טיפים לאיפור ולסטיילינג ועודתמיד הולכים יד ביד

עבור אישה המעוניינת להיראות במיטבה ולזכות בהופעה האלגנטית והאולטימטיבית מבחינתה, כדאי קודם כל להבין כי הסטיילינג הוא חלק משלים ובלתי נפרד מהמראה הכללי, וכי יש להתאים אותו לאיפור המקצועי, ולהיפך. למה הכוונה? ובכן, נאמר ואנחנו מתכוננות לצאת לאירוע חגיגי במיוחד, עבורו אנו מעוניינות להתאפר באופן מקצועי (בין אם על ידי מאפרת או שבעצמנו) ופשוטלדפוק את ההופעההטובה ביותר שאנחנו מסוגלות. חשוב מאוד שנבין כי עד כמה שאיפור מקצועי הוא חשוב כאן, ולכן כדאי אולי לעבוד או לפחות להתייעץ עם מאפרת מקצועית המתמחה באיפור ערב, הסטיילינג חשוב לא פחות. למשל – השמלה והאקססוריז השונים שנלבש (תכשיטים כאלו ואחרים, תיק יד וכד’..) צריכים להיות מתואמים עם סגנון האיפור עליו אנחנו הולכות אם אנחנו רוצות באמת להשיג את המראה האולטימטיבי.

כאמור, בין אם מדובר באיפור ערב, איפור מקצועי לעבודה או לכל מטרה אחרת, כיום כל סוג של איפור מקצועי הולך יד ביד עם סטיילינג תואם. על מנת לוודא כי אנחנו מתאימות את האופנה והאקססוריז שאנחנו לובשות לאיפור המקצועי המעטר את פנינו, ניתן לנסות ולעשות זאת לבד על פי העין שלנו, או להיוועץ עם מאפרת מקצועית, סטייליסטית וכד’. כיום יותר מתמיד, תחומים אלו מחוברים יחדיו, כך שכמעט כל מאפרת מקצועית תוכל לייעץ לכן גם אודות סטיילינג (או להפנות אתכן לסטייליסטית עימה היא עובדת..), כמו  שכמעט כל סטייליסטית תוכל לתת לכן גם טיפים לאיפור מקצועי.

הדעה הרווחת כיום בתחום הטיפוח והקוסמטיקה טוענת כי הסטיילינג והאופנה (ביגוד, אקססוריז שונים וכד’..) העצם משלימים את האיפור המקצועי, וכי מדובר בשני תחומים מהותיים וקריטיים להופעתה של האישה, תחומים אשר יש להתחשב בשניהם על מנת להגיע למיצוי מלא של הפוטנציאל הטמון באותה אישה. נשים אשר מפנימות  את המסר הזה יודעות כי מאפרת מקצועית או סטייליסטית לבדה זה כבר לא מספיק – חייבים לתת דגש לשני התחומים גם יחד, תחומים אשר הולכים יחד יד ביד…

X