משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

האיפור כחלק בלתי נפרד משבוע האופנה בניו יורק

שבוע האופנה בניו יורק מציג בפנינו את החידושים הגדולים ביותר בתחום של איפור, דוגמנות, עיצוב, לבוש, סטיילינג ועוד. למזלם של כל מאפר או מאפרת מקצועית, שבוע האופנה מספק הצצה לצורת העבודה של האמנים הגדולים ביותר בעולם. בשנים האחרונות תופס הנושא של איפור מקום בולט בשבוע האופנה, והרבה מאפרים בעלי שם עולמי מגיעים על מנת להביא לידי ביטוי את היצירתיות שלהם. בכל הקשור אל איפור מקצועי, שבוע האופנה הוא גם הזדמנות לראות את המוצרים החדשים של החברות המייצרות מוצרי איפור.

שבוע האופנה בניו יורק מספק בכל שנה טיפים לאיפור, בהם ניתן להשתמש על מנת לשפראת צורת העבודה הקיימת. יתרון נוסף של שבוע האופנה לא נוגע רק אל איפור ערב, אלא דווקא אל הדרכים חדשות לאיפור יומיומי, איפור כלות ועוד. כמעט בכל קורס איפור מקצועי בארץ מציגים לפחות דוגמא אחת הלקוחה מתוך שבוע האופנה בניו יורק, וסביר להניח כי גם בשנים הבאות אנחנו נזכה להיעזר בו.

כל אמן איפור והפרספקטיבה הייחודית שלו

בשבוע האופנה האחרון אפשר היה לראות מגוון אמני איפור מובילים, אשר הביעו מצד אחד את החזון שלהם לעתיד התחום, ומצד שני ביטאו את הקשר בין איפור לאופנה. המאפרת שרלוט טילבורי, למשל, בחרה להציג עור זוהר עם שפתיים הנראות כסחלב, והמאפר ג’יימס בוהמר הציג מראה של עור פורצלני עם ריסים עמוקים במסקרה.

עבור כל מאפר, המראה שהושג העלה אסוציאציות אחרות, אך מדוגמאות אלו ניתן לראות כיצד איפור משפיע על כל אספקט בחיינו. המאפרים היצירתיים יותר, כמו טום פישו ודיאן קנדלס, בחרו להתמקד באייקונים אמריקאיים: בעוד הראשון הציג עור אחיד במרקם מאט, הציגה קנדלס מראה של גבות בולטות וחזקות, עיניים בעלות צללית מובהקת ועור זוהר. כל אחד מהמאפרים גם סיפר כיצד הוא מתאים בין סוג האיפור ללבוש, ומכך עולה, כי חלקם מעדיפים לראות את הבגדים לפני שהם מחליטים על קו איפור, בעוד חלקם עובדים בצמוד למעצב על מנת ליצור מראה אינטגרלי ואחיד.

ממראה בסגנון הגנים היפניים ועד ספורטיביות מודרנית

עוד בשבוע האופנה האחרון בניו יורק, אשר הציג את הקולקציות לאביב/קיץ 2012, בלט המאפר אנדי קו עם השראה אותה קיבל מהגנים היפניים. עבור “מייבלין ניו יורק” יצר קו מראה קלאסי הלקוח משנות ה-70, המתאפיין בעור נקי, ריסים ארוכים במיוחד ועיניים ושפתיים בצבעי מטאל.

חלק מהדוגמניות בשבוע האופנה האחרון הציגו מראה מודרני, ולכן גם האיפור היה בהתאם. דוגמא לכך אפשר לראות אצל המאפרת שרלוט טילבורי, אשר יצרה בעזרת מוצרי איפור של “לנקום” מראה עור רענן, הצללות והארות להדגשת תווי פנים, והכל בלוק ספורטיבי ועדכני במיוחד. אין ספק, שבוע האופנה הוא חוויה, אחריה כל מאפר צריך לעקוב.

X