משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מברשות איפור – כל מה שצריך לדעת עליהן

אחד מכלי האיפור הבסיסיים והחשובים ביותר אשר אף תיק איפור לא יהיה מושלם בלעדיו, הוא כמובן מברשות איפור מסוגים שונים.
נשים רבות אינן מייחסות חשיבות רבה לסוג ואיכות מברשת האיפור בה הן משתמשות, וחבל – מדובר באחד מכלי העבודה החשובים והבסיסיים ביותר, ובמוצר אותו ניתן למצוא בווריאציות שונות ומבית היוצר של יצרנים רבים ושונים. מכיוון שמדובר באחד מכלי העבודה החשובים ביותר עבור איפור נכון ואסתטי של עור הפנים, חשוב לדעת את החשיבות של כלי זה, ואת הנקודות אליהן יש לשים לב בבואנו לרכוש מברשות איפור עבור ערכת האיפור האישית שלנו.

מברשת לאיפור מקצועי

מברשות ייעודיות לכל צורך במגוון גדלים

אחד הדברים הראשונים שיש לדעת בנוגע למברשות איפור הוא כי הן מגיעות במגוון רחב של גדלים – גודל המברשת עצמה, צפיפות הסיבים המרכיבים אותה וכד’.
גדלים שונים חשובים מאוד עבור שימושים שונים. ברור שלא יעיל ונכון להשתמש באותה מברשת עבור מריחה של סומק על גבי שטח גדול יחסית בפנים ועבור יצירת קו דק ומדויק לתחימת העיניים, או מברשת מיועדת למייקאפ. אך בפועל עולם מוצרי האיפור משוכלל ומדויק עוד הרבה יותר מזה – ניתן למצוא מברשות איפור במגוון רחב של גדלים וסוגים, כאשר כמעט לכל שימוש ספציפי מיוצרות כיום מברשות איפור ייעודיות.
גם אם את אינך יורדת לרזולוציה הזו ומחזיקה בסט מברשות עבור כל צורך וצורך, עדיין רצוי שיהיו לך בתיק האיפור לפחות שלוש עד חמש מברשות איפור בגדלים שונים.

מוצרי איפור

סט אחד של מברשות לכל צרכי האיפור שלך

עבור נשים הנוהגות להתאפר על בסיס קבוע או אפילו רק מדי פעם ומעוניינות לצייד את תיק האיפור שלהן בכמות הגיונית של מברשות איפור איכותיות – מה עליהן לעשות? אם ירכשו את כל המברשות השונות המוצעות במחלקות לקוסמטיקה של החנויות הגדולות, הן ייצאו עם עשרות מברשות שונות וכמובן שלא ישתמשו בכולן.
לכן, עבור מי שאינה מתמחה באיפור מקצועי אך בכל זאת מעוניינת ב”ארגז כלים” (תיק איפור) מצויד ואפקטיבי, מומלץ לרכוש סט מברשות איפור, המכיל שלוש עד שבע מברשות שונות. כאשר את רוכשת סט מוכן של חברת קוסמטיקה מוכרת, את יכולה להניח כי מדובר במספר מברשות המשלימות אחת את השנייה – כל מברשת מתאימה למספר שימושים שונים על פי גודלה ועובי הסיבים המרכיבים אותה, וכולן ביחד יספקו עבורך את כל הצרכים השונים לשימוש במברשות אשר בדרך כלל עולים במהלך האיפור.

מברשות ארגונומיות ונוחות לשימוש

נקודה מעניינת נוספת הנוגעת לעולם מברשות האיפור הוא כי כיום מייצרות חברות הקוסמטיקה הגדולות מברשות איפור ארגונומיות – מברשות המעוצבות בצורה נוחה לאחיזה אשר מבטיחה לא רק שימוש נוח ויעיל ללא מאמץ מיותר, אלא גם מריחה נכונה יותר של האיפור על הפנים, ללא הפעלת לחץ גבוה מהנדרש על מנת להשיג את המטרה.
מומלץ לחפש אחר מברשות בעלות הנדסת אנוש מתקדמת ועיצוב ארגונומי לאחיזה נוחה ובריאה.

מעבר לרכישה של סט אחיד של מברשות, דגש על החזקה של כמה מברשות בכמה גדלים ושימוש במברשות ארגונומיות ובריאות עבור עור הפנים שלך, מומלץ פשוט להתנסות במברשות שונות ולמצוא את אלו הנוחות לך ביותר לשימוש. התעמקות בעולם מברשות האיפור מעבר לכך אפשרי ואף מומלץ עבור כל אישה המתעניינת באיפור, אך אינו הכרחי לחלוטין על מנת להתאפר בצורה אסתטית ומדויקת.

מברשות לאיפור מקצועי

X