משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

השתלמות למאפרים

השתלמות שוטפת אחת לתקופה היא דבר מקובל ומתבקש במקצועות רבים כיום, בהם עוסקים בעלי מקצוע מנוסים לכל דבר ועניין. אחד מאותם תחומים הוא תחום האיפור – איפור מקצועי, איפור כלות, איפור ערב, איפור לתעשיית הבידור וכד’. עבור כל מאפרת ומאפר מקצועיים אשר עברו בהצלחה קורס איפור בסיסי או מתקדם, ועוסקים באיפור מקצועי למחייתם, מומלץ לעבור השתלמות למאפרים אחת לתקופה, במטרה להישאר בעניינים ולרענן את הידע וההכרה של התחום, אשר לעיתים נשאר במקום החל מהקורס איפור האחרון שעברו ואילך.

שיטות וחומרי איפור חדשים, קורס איפור,הכרת קולגות ועוד – השתלמות למאפרים

אז למה בדיוק הכוונה ב”השתלמות למאפרים”? לא מדובר כמובן בקורס איפור רגיל לכל דבר ועניין, אלא במשהו המיועד יותר למאפרים מקצועיים ומנוסים אשר עברו את קורס האיפור המקצועי שלהם לפני זמן רב.

במסגרת השתלמות למאפרים, יכולים להיות כל מיני דברים שונים על סדר היום. למשל – קורס איפור מזורז ומקוצר בנושא מסוים כלשהו, בו עוסקת אותה השתלמות ספציפית. זוהי דרך מצוינת עבור מאפרים מקצועיים לרכוש ידע נוסף ורב ערך, להתמקצע בתוך כמה ימים בשיטת איפור חדשה, בהכרת מוצר איפור חדשני או בכל דבר אחר הקשור לתחום. בדיוק כפי שבהשתלמות של מורים מדברים בדרך כלל על שיטות הוראה שונות ועל המתרחש בתחום ההוראה באותה תקופה, כך בהשתלמות מאפרים ידברו על מה שחדש בתחום, או על נושאים מסוימים אשר נבחרו להיות הנושאים המרכזיים של התחום.

בנוסף, השתלמות למאפרים מהווה הזדמנות מצוינת עבור כל מאפרת או מאפר מקצועי לפגוש חברים מהתחום, או להכיר אנשים חדשים אותם לא הכירו קודם לכן. למעשה, השתלמויות בדרך כלל נחשבות להזדמנויות מצוינות ליצור היכרויות חדשות ומעניינות בתחום בו עוסקת אותה השתלמות, היכרויות אשר כמובן עשויות גם להיות רצויות ופרודוקטיביות ביותר מבחינת המשתתפים (למשל – ניתן להכיר בעלי מכוני איפור שונים ובתקווה אפילו לקבל הצעת עבודה..), או סתם נחמדות מבחינה חברתית – מקצועית. הכר הקולגות העובדים איתך יחד בתחום היא חשובה מאוד עבור כל בעל מקצוע, ולכן גם עבור מאפרים העוסקים באיפור מקצועי.

נניח ואנחנו עוסקים בתחום האיפור, ומעוניינים לצאת להשתלמות בתחום – מה עושים? דרך אחת אפשרית היא לחפש באמצעות האינטרנט. חיפוש של המילים “השתלמות למאפרים”, “השתלמות איפור מקצועי” או אפילו “השתלמות קורס איפור” יכול להציג בפנינו הרבה תוצאות רלבנטיות, אשר גם אם לא יביאו אותנו מיידית לגוף העורך השתלמויות למאפרים, לפחות יקרבו אותנו. בתי ספר רבים לאיפור מעבירים בנוסף לקורס איפור כזה או אחר גם השתלמויות תקופתיות, כמו גם מכוני איפור גדולים, יצרני חומרי איפור מצליחים וכד’. לכן, אולי כדאי אפילו לנסות ולחפש את השמות הגדולים בתחום, ולראות האם הם מעבירים השתלמות מאפרים בקרוב.

בכל מקרה, השתלמות למאפרים מומלצת בחום לכל מאפר או מאפרת מקצועית באשר הם…

X