משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור כהסבה מקצועית

קורס איפור

קורס איפור הוא כיום קורס ידוע ופופולארי ביותר בארץ ובעולם כולו, כאשר ניתן למצוא מוסדות ובתי ספר רבים המעבירים קורס איפור ברמה כזו או אחרת (למתחילים, מתקדמים וכד’…), ואינספור צעירים וצעירות הפונים לתחום. בישראל, ניתן אפילו להירשם לקורס איפור על חשבון כספי המענק הצבאי לו זכאים חיילים וחיילות משוחררים, מה שהופך אותו רשמית לסוג של תחום לימודים לגיטימי לכל דבר ועניין.

אך בפועל, לא רק צעירים וצעירות אחרי צבא פונים למסלול של קורס איפור בכוונה לעסוק בתחום האיפור המקצועי – גם מבוגרים ומבוגרות רבים – אנשים אשר נמצאים כבר כמה שנים טובות בשוק העבודה בתפקידים כאלו ואחרים, פונים ללימודי קורס איפור כסוג של הסבה מקצועית. איפור כלות, איפור ערב מקצועי, איפור עבור תעשיית הבידור ותצוגות אופנה – כל אלו הם תחומים בעולם האיפור המקצועי המושכים אליהם אנשים רבים, אשר לפעמים גם באמצע החיים מחליטים כי הם מעוניינים לבצע הסבת תפקיד, ולהתחיל להתמחות בתחום האיפור.

קורס איפור כהתחלתה של קריירה חדשה – אפשרויות תעסוקה ושכר

כאמור, פונים אנשים רבים למסלול של קורס איפור כסוג של הסבה מקצועית. אותם אנשים מאסו בתחום בו עסקו עד עכשיו, או שפשוט החליטו שהגיע הזמן לחדש וללמוד תחום אחר אשר מעניין אותם. כאשר מדובר בקורס איפור כהסבה מקצועית, קיימת כוונה ברורה מצד אותם אנשים להפוך את תחום האיפור המקצועי, באמצעות קורס איפור בתור התחלה, לתחום העיסוק החדש שלהם, או אפילו ממש לפתח קריירה בתחום.

אך עד כמה מציאותי הרעיון הזה? בעולם בו הרבה מאוד מקצועות הופכים להיות בלתי וודאיים ואנשים רבים אינם יכולים להבטיח את הקריירה שלהם או את עתידם בתחום בו הם עוסקים כי הם פשוט לא יודעים מה יוליד יום, האם קורס איפור כהסבה מקצועית מספק לאותם “מסבים” קריירה חדשה אמיתית וודאית? האם אפשרויות התעסוקה ורמת השכר בתחום האיפור המקצועי יכולות לספק אנשים בוגרים המעוניינים לפתח קריירה בתחום?

התשובה היא כי כיום אין לדעת שום דבר בוודאות בכל הנוגע לשוק העבודה, אך נראה כי התחום של איפור מקצועי בארץ ובעולם נמצא בפריחה ושגשוג חסרי תקדים, כאשר יותר ויותר נשים מתחילות לשכור שירותי איפור ערב מקצועי עבור אירועים חגיגיים שונים, תעשיות האופנה והבידור (צרכניות מרכזיות של שירותי איפור מקצועי) נמצאות בצמיחה מתמדת והביקושים לשירותיה של מאפרת מקצועית רק עולים.

גם השכר בתחום אינו מבייש אף בעל מקצוע, כך שברגע שמשיגים עבודה בתחום, ניתן לבנות עליה כמקור פרנסה מספק, לפחות במונחי המשכורות הממוצעות במשק.

כך, קורס איפור מכניס את בוגריו לעולם אטרקטיבי ביותר מבחינה תעסוקתית, הן מבחינת אפשרויות תעסוקה והן מבחינת רמת השכר הממוצעת בתחום.

קורס איפור כהסבה מקצועית יכול להוות פיתרון מצוין עבור המתעניינים בתחום – חישבו על זה אם זה מעניין אתכם – אף פעם לא מאוחר מדי…

X