משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור חובה לכל אישה

הידע הקוסמטי הקיים כיום מהווה חלק בלתי נפרד מהיכולת של נשים לשמור על רמות גבוהות של טיפוח, אסתטיקה ואיכות חיים. התקדמות טכנולוגית מרחיקת לכת, מחקרים מדעיים וניסיון הנצבר מתוך שנים של עבודה מול נשים הביאו לכך שניתן לקיים קורס איפור באופן עצמאי ולרכוש כלים פרקטיים ויעילים. מהבחינה הזו, קורס איפור הוא חובה לכל אישה וכמעט בכל גיל. ניתן לגשת אל קורס איפור  בתור לימודי העשרה ולצבור ידע אישי או לבחור באיפור כקריירה. איך שלא מסתכלים על זה, קורס האיפור הוא דרך חיובית מאוד לגלות פן בריאותי ואסתטי בחיים של כל הנשים בעולם.

מי יכול לעבור קורס איפור?

האופציה לעבור קורס איפור הייתה פתוחה בעבר רק בפני מי שביקשה להיות מאפרת מקצועית. במילים אחרות, הקורס היה תעודת הכניסה לקריירה בתחום הקוסמטיקה. עם זאת, לאורך הזמן החלו תהליכים בו נשים נחשפו אל טכניקות איפור חדשות. בין אם אלו אתרי האינטרנט, תכניות האופנה או כמות המוצרים, התוצאה הייתה צורך בידע מקצועי. גם אישה אשר רגילה להתאפר מגיל קטן לא תמיד מבינה את ההבדל בין איפור טבעי לאיפור מעושן, שימוש בחומרים מינרלים מול סוגי איפור אחרים ועוד. קורס האיפור מספק לה את הכלים הללו ומעצים את תחומי העניין שלה. גם אם היא לא תתרגם את הידע הזה לעבודה מעשית, מדובר על יתרון משמעותי ולכן כל אישה חייבת לנסות אותו.

מבנה כללי של הקורס

קורס איפור הוא חוויה בלתי נשכחת. הקורס מתחיל בהיכרות עם צוות המורים שהם מאפרים מנוסים  אשר צברו ניסיון כתוצאה מעבודה בתכניות טלוויזיה, הפקות אופנה, אירועים פרטיים ועוד ואז מחולקת ערכת האיפור המקצועית לכל תלמיד . ניתן להגיע אל שיעור דוגמא לפני שמתחילים בקורס איפור, על מנת להתרשם מהאווירה ולאסוף כלים לקבלת החלטה. בקורס עצמו נלמדות שיטות איפור ייחודיות, תוך מתן דגש על תרגול, פרקטיקה  והכוונה מקצועית. הקורס חושף את התלמידים אל מוצרי איפור שונים וסגנונות איפור מקלאופטרה עד לאיימי וינהאוס  ולכן מספק להם טבילת אש ראשונה בתחום דינאמי ומרתק.

היכן לומדים קורס איפור?

לאחר שמחליטים להירשם אל קורס איפור יש לאתר את המוסד המתאים. בית ספר לאיפור חייב להיות מקצועי, אמין ומנוסה על מנת להצליח להעביר לתלמידות את הידע הדרוש. בית ספר לאיפור לא נמדד רק על פי המחיר לקורסים או כמות המדריכים. בית הספר חייב לספק לכל תלמידה יחס אישי, אשר יחזק את הנקודות החלשות שלה ויאתר את הנקודות החזקות. קורס איפור לא מקנה רק ידע טכני אלא מהווה קפיצת דרך פסיכולוגית. לאחר קורס איפור קל יותר להבין תחושות פנימיות, לזהות רגעי משבר ולייצר רגעי שמחה. קורס האיפור הוא לא רק כלי, אלא גם דרך חיים.

X