משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור לחיילים משוחררים

התקופה שלאחר השחרור מהצבא היא תקופה מצוינת ללמוד מקצוע חדש, אשר גם יהיה מעניין ומלהיב, וגם יעניק לכם את האפשרות לעבוד בו ולהרוויח הרבה כסף. עבור כל חייל או חיילת משוחררים אשר תחום האיפור מדבר אליהם, קורס איפור עבור חיילים משוחררים הוא הזדמנות מצוינת לרכוש מקצוע שכזה, וכך להתחיל לעבוד בו רק כמה חודשים ספורים לאחר השחרור. הדרך להיות מאפרת מקצועית, להתמחות באיפור ערב, איפור כלות או כל תחום אחר של איפור מקצועי, מתחילה בקורס איפור בסיסי.

אחד היתרונות הגדולים ביותר כמובן בקורס איפור עבור חיילים משוחררים הוא האפשרות לעשות אותו על חשבון הפיקדון של הצבא המיועד ללימודים. כפי שתוכלו להיווכח ביחידות הכוונה לחיילים משוחררים, ניתן להירשם לקורס איפור מקצועי למתחילים או למתקדמים על חשבון הפיקדון, כך שתוכלו להתחיל כבר בשבועות הראשונים שלאחר השחרור, בלי להתעכב על מנת לחסוך כסף במטרה לממן אותו.

קורס איפור מהווה דלת כניסה כדאית ביותר לתעשיית הבידור, האירועים החגיגיים ועוד, תחומים בהם ניתן להרוויח הרבה מאוד כסף וממש לבנות קריירה בתחום כמאפר או מאפרת מקצועיים.

אם תבררו קצת על התחום, תגלו כי רק בישראל לבדה פועלים כיום אלפי מאפרים מקצועיים, אשר כולם מצליחים להתפרנס מהמקצוע, והרבה יותר מזה. מרביתם התחילו את דרכם בקורס איפור מקצועי, ולאחר מכן המשיכו ללמוד ולהתמחות בתחום כזה או אחר (איפור כלות, איפור ערב וכד’) במקביל לעבודה בתחום.

מלבד לכסף שניתן להרוויח מעבודה בתחום, איפור מקצועי לסוגיו השונים הוא גם תחום שמעניין מאוד לעבוד בו. למשל, במקרה ואתם בוחרים לאחר הקורס איפור לפנות לכיוון של איפור מקצועי בתעשיית הבידור (טלוויזיה, קולנוע, הצגות תיאטרון וכד’..), תגלו כי יום העבודה המוצע שלכם יהיה מאוד מעניין, ויכלול התחככויות יומיומיות עם כוכבים וכוכבות, כמו גם עבודה שוטפת עם עוד הרבה אנשי מקצוע מתחום הבידוראנשים שבדרך כלל מעניין מאוד להיות בסביבתם מדי יום…

קורס איפור גם כמקפצה לעבודה בחו”ל

ציינו כבר כי בישראל לבדה פועלים אינספור מאפרים מקצועיים, מה שמצביע על אפשרויות התעסוקה הרבות העומדות בפני בוגרי קורס איפור טריים בכלל, וחיילים משוחררים צעירים ורעננים אשר עוברים קורס איפור בפרט. אך ישראל היא כמובן לו זירת העבודה היחידה עבור מאפרים מקצועיים. קורס איפור פותח בפניכם גם את האפשרות לנסות ולהגיע למשרת מאפר מקצועי בחו”ל, כאשר מדינות כמו ארצות הברית, אנגליה, איטליה וצרפת מתאפיינות בתעשיות בידור ואופנה מפותחות ביותר, המציעות אינספור אפשרויות תעסוקה עבור מאפשרים מקצועיים. כך, ניתן לעבור קורס איפור בסיסי מיד לאחר השחרור מהצבא, לצבור מעט ניסיון וביטחון בארץ אז לנסות ולעבור לעבוד בחו”ל לתקופה מסוימת, מה שגם עשוי להיות מאוד מעניין וגם יכול לפתוח בפניכם עולם חדש של אפשרויות שבכלל לא חלמתם עליהם.

היום אתם משתחררים מהצבא, בעוד כמה שנים ייתכן ותאפרו כוכבי קולנוע בהוליווד או דוגמניות מסלול במילאנו

X