משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור כמקפצה ליזמות עסקית

עצמאות כלכלית ויזמות עסקית הינם החלומות של הרבה מאוד גברים ונשים בארץ, בטווח גילאים רחב. הרבה אנשים פשוט אינם מעוניינים לעבוד כשכירים בחברה כזו או אחרת, ומעוניינים לעסוק בתחום האהוב עליהם באופן עצמאי, בין אם כעסק עצמאי של ממש או שמה כ”פרילאנסרים“, אשר עובדים באופן חופשי עם לקוחות שונים שהם אוספים עם הזמן.

אחד התחומים בהם יכולים העוסקים השונים לתכנן על קריירה עצמאית ועל יזמות עסקית בתחום אותו הם אוהבים, הוא תחום האיפור המקצועי. מי שחולםעל לעסוק בתחום האיפור המקצועי באופן עצמאי, ניתן בהחלט לעשות זאת. הדרך הבטוחה והטובה ביותר להתחיל את התהליך היא כמובן על ידי רכישת ההשכלה המתאימה. במקרה שלנוקורס איפור מקצועי.

מסיימים קורס איפור מקצועי ופותחים עוסק פטור

קורס  איפור מכין כאמור את התלמידים השונים לעבודה עצמאית בתחום האיפור. בקורס איפור בסיסי לומדים כמובן מבחינה מקצועית את כל מה שצריך לדעת על מנת לעסוק בתחום באופן מקצועי, החל מאיפור כלות ועד איפור ערב או טרנדים חדשים בעולם האיפור המקצועי. בנוסף, בקורסי איפור מסוימים לומדים במסגרת הקורס לא רק חומר מקצועי נטו על איפור מקצועי, אלא מדברים גם על הפן האדמיניסטרטיבי של העבודה כמאפר מקצועי עצמאי.

קורס איפור מקצועי בסיסי מהווה מנוף של ממש לעיסוק עצמאי בתחום האיפור המקצועי. מיד לאחר סיום הקורס, ניתן לפתוח “עוסק פטור” – אישור לעבוד כעצמאי קטן, הדורש מאיתנו לא יותר מכמה שעות של סידורים במס הכנסה ובביטוח לאומי (פשוט מתקשרים למוקד השירות שלהם, והם כבר ייתנו את כל המידע הרלבאנטי). עבור מאפרת או מאפר מקצועיים “טריים”, חשוב לדעת גם כי הקמת עסק חדש (גם כאשר מדובר בעוסק פטור ובעסק זעיר..) מצריכה גם את שכירת שירותיהם של יועץ מס או רואה חשבון, על מנת שיכין עבורנו את דוחות הסיכום של סוף השנה עבור מס הכנסה וביטוח לאומי (ניתן לעשות זאת גם לבד, אבל סביר להניח שזה ייקח לנו המון זמן ומאמץ…).

קורס איפור מקצועי מעניק לנו את הידע והביטחון הבסיסיים הדרושים על מנת לפתוח עסק קטן בצורה רשמית ומסודרת, ולהתחיל לעסוק בתחום כמאפר/ת מקצועיים לכל דבר ועניין. מבין כלל בוגרי קורס איפור מקצועי בסיסי, בין אם מדובר באלו אשר עוסקים כעצמאיים בתחום ובין אם באלו אשר הולכים לעבוד כשכירים בתחום, רובם המכריע ממשיך ללמוד את התחום, למשל במסגרות של קורסי איפור מתקדמים יותר. זה מומלץ בחום לכולם כמובן

לאחר שהתחלתם לעסוק בתחום, תצטרכו להתחיל ולבנות לעצמכם את מצבת הלקוחות שלכם. זה נשמע יותר קשה ממה שזה בפועל – מאפרת טובה ומקצועית תצליח להשיג במהרה לקוחות חדשים, אפילו בלי לפרסם את עצמה (למשל – מפה לאוזן וכד’…).

לסיכום, קורס איפור מקצועי בסיסי הינו מקפצה נהדרת לעיסוק כעצמאיים בתחום האיפור המקצועי. מומלץ לכל מי שמתעניין בתחום

X