משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור על חשבון הפיקדון

קורס איפור על חשבון הפיקדון

משוחררי צה“ל, חושבים על העתיד ולא סגורים מה לעשות עם כספי הפיקדון? קורס איפור על חשבון הפיקדון הוא אחת הדרכים הנפלאות לרכוש מקצוע מבוקש, שלא נס ליחו ואף לא ינוס, כל עוד יש נערות, כלות ונשים בכלל, בעולם. ניתן לבחור קורס איפור כמקפצה ליזמות עסקית, שלא תאמינו עד כמה רחוק היא יכולה להוביל אתכם.

לומדים את רזי המקצוע

איפור הוא תחום רחב בו ניתן לעסוק במגוון תחומים, ביניהם איפור מקצועי, איפור כלות, איפורי גוף , איפור להפקת אופנה, איפור לתוכניות טלויזיה ותוכניות ריאליטי ועוד. איפור נדרש כמעט בכל מצב בו עומדים אנשים מול אור הזרקורים ,נשים וגברים כאחד ,בנוסף ניתן לבחור בענף איפור ספציפי, כמו למשל איפור אופנה בלבד, ולהתפתח עם התחום ולאפר דוגמנים ודוגמניות כאשר רק השמיים הם הגבול. קורס איפור ניתן ללמוד במוסדות רבים, כמו בית ספר לאיפור מקצועי, וחשוב לברר, אם אתם משוחררי צה“ל, באילו בתי ספר לאיפור תוכלו ללמוד על חשבון הפיקדון אותו תקבלו בעת השחרור, זה צריך להיות בית ספר לאיפור המוכר על ידי התמ”ת. קורס איפור כמקפצה ליזמות עסקית, משמעו לימוד רזי המקצוע, ופתיחת עסק קטן, ובשאיפה שבעתיד יהיה גדול, המקנה לכם את היכולת להעניק שירותי איפור באופן עצמאי לחלוטין, להגדיל את מעגל הלקוחות, ואם תהיו ממש טוביםהלקוחות כבר יגיעו אליכם.

יוצאים לאזרחות

צה“ל מסייע למשוחררי הצבא להשתלב, מעט יותר בקלות בחיים האזרחיים. לצורך כך הוא מעניק לכל משוחרר, בנוסף למענק שחרור, גם פקדון, שהסכום שלו מחושב לפי אופי השירות, למשל לוחם לעומת פקיד ומשך השירות. הסכום מחושב לפי תעריף מסוים כפול מספר החודשים בו שירתתם בפועל, ומופקד בבנק כמעין תוכנית חסכון. כלומר, אין זהו סכום שניתן למשוך אותו “סתם”, כמו המענק, אלא הוא משמש למטרה כמו לימודים, השלמת בגרויות, הכשרה מקצועית וכדומה.

אם בחרתם להשתמש בפקדון למימון קורס איפור, תצטרכו לגשת לבנק עם הניירת הנדרשת, ולהראות כי אכן בחרתם בקורס איפור מוכר על ידי התמת ואז תקבלו צק שעליכם להעביר לבית הספר .

קורס איפור הוא אחת הדרכים הטובות יותר להשתלב באזרחות, מאחר והדלתות הנפתחות בפניכם לאחריו בארץ וגם בכל העולם הן רבות, וכאמור, תוכלו ליישם את החלום ולהיות עצמאיים, או לחילופין, אם ניהול עסק אינו הכיוון שלכם, תוכלו להשתלב בחברות הקוסמטיקה הגדולות, ולעבוד עבורן.

הקורס מלמד אתיסודות האיפור ,סגנונות האיפור השונים, אבחנת סוגי עור והתאמת האיפור המתאים להם, איפור עור בעייתי, כמו עור עם אקנה וצלקות, איפור כלות, איפור ערב, עיצוב גבות , הדבקת ריסים ,איפור לטלויזיה  ועוד.

למאפרת מקצועית יש את הזכות לעבוד במה שהיא אוהבת !!!

קורס איפור מקצועי מתאים לכל מי שאוהב אסתטיקה, ורוצה להפוך את האהבה למקצוע. כמו כן הוא אחת הדרים הבטוחות להשיג מקצוע מבוקש מאד, שאינו תלוי בטרנדים ואופנות, וימשיך להיות מבוקש בכל מצב.

אז כל מי שרוצה להתחיל במסלול לימודים שישנה את חייה , אנו מזמינים אותך לשיעור דוגמא בסטודיו עדה לזורגן , בית ספר לאיפור מקצועי , בואי להתרשם משיטת האיפור הייחודית של המאסטר תקבלי הצעת מחיר למסלול הלימודים שמתאים לך ועם ההרשמה תקבלי ערכת איפור מדהימה של מיטב חברות האיפור .

בהצלחה !

X