משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

פרמטרים חשובים בבחירת קורס איפור

עולם האיפור המקצועי מושך אליו מדי שנה אינספור נשים וגברים, המעוניינים להיכנס לתחום מרתק וצבעוני  זה ולבנות בו את עתידם ופרנסתם . הדרך הטובה והמומלצת ביותר לתחילת  הדרך בעולם האיפור המקצועי, הינה באמצעות קורס איפור מקצועי כמובן. ניתן למצוא אותם במתכונות שונות , בבתי ספר שונים , ולכן נעבור כאן על כמה מהפרמטרים העיקריים אליהם יש לשים לב בעת בחירת קורס איפור מקצועי

המרצים בקורס – האם סגנון האיפור של המורה הראשית, מאפרת המאסטר , של בית הספר תואם את טעמך האישי , האם תרצה ללמוד ממנה את רזי המקצוע . עלייך לבדוק גם את הרזומה של המאסטר ,  האם יש לה מספיק ניסיון וסגנונות איפור שונים כדי לפתוח בית ספר וללמד .

רמת הקורס למרות שהמושגקורס איפורמעלה אצל מרבית האנשים מיידית את האסוציאציה של קורס למתחילים, לא תמיד כך הדבר. בהרבה בתי ספר  ניתן למצוא קורס איפור מקצועי למתקדמים, זו השתלמות  המתמקדת בתחום מסוים ביותר, אשר לצורך השתתפות בו יש צורך בידע מקדים מסוים בתחום זה וכד’. לכן, רק וודאו כי אתם נרשמים למסלול התואם את רמתכם המקצועית .

שעות הקורס פרמטר מתבקש מאליו, אך עדיין חשוב מאין כמוהו. אנשים רבים נוטים לחשוב כי יוכלו להירשם לקורס, להגיע לשיעור פה ושם ולקבל בסיום את התעודה. בפועל, גם אם בית הספר שמעביר את הקורס יאפשר לכם לעשות זאת, זה לא ממש יהיה לטובתכםעליכם להיות בכל השיעורים על מנת לקבל הרבה מאוד ידע תיאורטי ומעשי, ידע שלא תקבלו בשום מקום אחר. לכן, דאגו להירשם לקורס שאתם יכולים להגיע לכל השיעורים שלו, או לפחות לרובם המכריע ותבדקו מראש האם בית הספר נותן את האפשרות להשלים  שיעורים שהחסרת .

נושאי הקורס הקורס למתחילים אמור להכיל כמה וכמה נושאים שונים, כאשר נושאים אלו עשויים להשתנות מקורס לקורס ומבית ספר לבית ספר. בקורסים מסוימים תמצאו שיעורים בנושאי איפור כלות, איפור ערב ,איפור אופנה  וכד’, בעוד באחרים אולי רק חלק מהנושאים יזכו להתייחסות. בכל מקרה, מומלץ לעבור על תכנית הלימוד  המפורטת לפני שאתם נרשמים, ולראות כי החומר הנלמד מתאים לכם ומעניין אתכם. עם זאת, השאירו מקום לדברים חדשים שאתם לא מכירים. כל מאפרת מקצועית תוכל לומר לכם כי רק לאחר שנכנסה לעולם האיפור המקצועי היא החלה להכיר תחומים שונים ולאהוב אותם, תחומים אשר בקושי הכירה בהתחלה. לכן, קיים ערך מוסף גבוה בקורס איפור אשר מציע מגוון רחב של נושאים ותחומים בעולם האיפור, כך שתוכלו לטעום מכולם.

אחרי הקורס קורס  זה טוב ויפה, אבל חייבים לחשוב על מה יקרה לאחר הקורס. סביר להניח שתרצו למצוא עבודה בתחום. לכן, נסו לברר עד כמה אותו בית ספר צפוי לסייע לכם להשתלב בשוק העבודה בתחום הרחב של איפור מקצועי. אף אחד לא יכול להבטיח לכם שום דבר, אבל כדאי לוודא כי הם לפחות מתכוונים לנסות לסייע לכם להשיג עבודה בתחום לאחר סיום הקורס.

בהצלחה !

X