משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור- העבודה המעשית

כפי שכל מי שמתעניין בעולם האיפור המקצועי יודע לבטח, קורס איפור מקצועי הוא אחת הדרכים היעילות והבטוחות ביותר להיכנס לתחום, להתמקצע בו ולעסוק בו מבחינה מקצועית. במסגרת קורס איפור מקצועי רוכשים בתלמידים ידע רב אשר אינו יסולא בפז אודות עולם האיפור המקצועי, הן ידע טכני וספציפי והן ידע כללי מועיל כזה או אחר.

לכן, פונים אינספור צעירים מדי שנה לקורס איפור מקצועי כזה או אחר, בו הם יכולים ללמוד ולהתמחות בתחומים שונים מעולם האיפור המקצועי, דוגמת איפור כלות, איפור ערב לאירועים חגיגיים, איפור אוונגרד וכד’.

אך מלבד לידע הטכני והתיאורטי הרב הנרכש במסגרת קורס איפור, אחד הדברים החשובים והדומיננטיים ביותר בכל קורס איפור מקצועי, הוא כמובן העבודה המעשית. ללא הפן המעשי, ערכו של הקורס נמוך בהרבה, שכן מטרתו העיקרית היא להכשיר את התלמידים לעבודה בתחום העולם האמיתי, ולא ניתן כמובן להכשיר אף אחד כהלכה בשום תוכן, ללא הקניית תרגול וניסיון מעשי.

צבירת ניסיון מעשי כחלק מקורס איפור מוצלח

באופן כללי, ניתן למצוא כיום אינספור קורסי איפור כאלו ואחרים, כל אחד נבדל מן השני התכונות כאלו או אחרות. אך אחד הדברים החשובים ביותר שעליכם לבחון בבואכם להירשם לקורס איפור מקצועי כזה או אחר, הוא האם משולבת בקורס גם עבודה מעשית, ועד כמה. תחום האיפור המקצועי, הכולל בתוכו את מכלול התחומים המסוימים בעולם האיפור (איפור כלות, איפור ערב וכד’..), אמנם דורש ידע תיאורטי רב והכרה של שיטות וטכניקות שונות בעל פה, אך אין תחליף לעבודה מעשית, לצבירת ניסיון מעשי, עבור מי שמעוניין באמת להתקדם ולסגל לעצמו יכולות משמעותיות בתחום האיפור.

אז על איזו עבודה מעשית אנו מדברים למעשה בקורס איפור מקצועי למתחילים או למתקדמים? מן הסתם, מדובר באיפור תוך כדי שיעורי הקורס, איפור של חברינו לכיתת הקורס או של כל אחד אחר, אך תחת השגחתם והדרכתם הצמודה של המדריכים בקורס. כאשר מנסים לאפר בפועל, מגלים הרבה מאוד דברים אשר לא מגלים אותם בדיבורים תיאורטיים בלבד. למעשה, אפילו אם במהלך הקורס מדגימים המורים השונים את הטכניקות שהם מלמדים בפועל, מול עיניהם של התלמידים בקורס, זה עדיין לא אותו הדבר כמו להתנסות בכך בעצמכם. אמנם תוכלו להפיק המון מלראות את המורים והמדריכים המנוסים כאשר הם מאפרים בפועל, אך זה כלום לעומת התועלת שתפיקו לאחר שתנסו לעשות זאת בעצמכם. סביר להניח שבפעם הראשונה זה לא ייראה הכי טוב, וגם לא בפעם השנייה, אבל אתם לבטח תרגישו את עצמכם משתפרים מפעם לפעם, כך שעד סיום הקורס כבר תהיו בעלי ניסיון בתחום במובן מסוים. זה יכול לבוא לכדי ביטוי ולעזור לכם המון כאשר תגיעו לעבודה הראשונה שלכם בתחום, וכבר תגיעו מנוסים במידה כזו או אחרת

בהצלחה!

X