משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

המלצה של יעל דיין

כשהתחלתי לחשוב על לימודי איפור , הייתי בת 32, עם תאור ראשון ועבודה במשרד פרסום שייבשה לי את הנשמה . ידעתי שאחד המקומות הראשונים שאבדוק לגבי לימודי איפור, יהיה הסטודיו של עדה. הכרתי את עדה מרחוק (היא נראתה לי קשוחה) אבל חיפשתי ולמדתי את העבודות שלה וידעתי שאני אוהבת את הסגנון האיפור שלה . בסופו של דבר התחקיר שעשיתי לגבי לימודי איפור כלל שני בתי ספר לאיפור ונגמר ברגע שנכנסתי לסטודיו של עדה לשיעור ניסיון.

קודם כל , הדבר הראשון ששמעתי כשנכנסתי למשרד הסטודיו, היה את אחת הבנות מהמשרד (מהסוכנות ) פשוט מתקשרת לבוגרי הסטודיו אחד אחרי השני ומשבצת אותם לעבודה !!!זה כבר קנה אותי,כי מבחינתי זה אמר שיש לי ליווי גם אחרי הקורס, אם ארצה, יש עם מי לדבר , להתייעץ ומי שינסה לעזור לי להתחיל לעבוד. שיעור הדוגמא עצמו היה כמובן מעניין וגם מלחיץ אבל בעיקר נתן לי קצת להבין מי זו עדה לזורגן .

נרשמתי לקורס.

הקורס עצמו,היה מרתק , מפחיד לעיתים וגם מתסכל ומספק . עדה וגם המורות הנוספות בקורס (שהן גם הצוות הבכיר של סטודיו עדה לזורגן ) היו בדיוק מה שצריך כשלומדים מקצוע שהוא גם אומנות : אבא,אמא ומורה קשוחה ביחד.

מאז עברו ארבע שנים בערך , במהלכם נשארתי בקשר הדוק עם הסטודיו , נכנסתי (דרך הסוכנות של הסטודיו ) להפקות שונות והתלוויתי לעדה ולצוות הבכיר שלה במשך ימים שלמים , בין אם דובר בכלות , צילומים לטלוויזיה או בכלל. כמו כן נכנסתי לצוות המורים של הסטודיו וכיום אני מורה בכירה בסטודיו עדה לזורגן.

עם הזמן בא הניסיון והניסיון הוא החצי השני שמשלים את ה”לימוד” . מהמקום בו אני נמצאת כיום לאחר הכרות עם שיטות איפור שונות , שיטות לימוד שונות ומאפרים רבים , אני יכולה להגיד בלב שלם , שמעבר לאישיות המיוחדת  והמדהימה שהיא עדה לזורגן , השיטה שלה , אותה היא מעבירה לתלמידותיה ומלמדת בקורס היא כל כך ,כל כך נכונה עד גאונית ממש. אני רואה את ההבדלים האלה כאשר יוצא לי לעבוד בשטח עם מאפרים שאינם  “ילידי הסטודיוואני רואה כמה הרבה יותר קל לי בגלל השיטה אותה למדתי.

זה לא אומר כמובן , שהקורס יהיה קליל ונעים …. אני מבטיחה לכן שיהיו רגעים של תסכול וכעס ואולי גם בכי Jאבל זה חלק מהתהליך של ללמוד משהו חדש. ומשהו  שאיכפת לנו ממנו. זה גם לא אומר שכל מי שעושה את הקורס תהיה אחר כך מאפרת , אבל בכל מקרה אם כתחביב ואם כעניין ואם כמחשבות למקצוע לעתיד, עדה והסטודיו יהיו איתך שם במהלך הקורס וגם אחרי

בקיצור, אחת ההחלטות החשובות בחיי. מומלץ גם לכן לכל מי שחושבת על קורס  איפור , מכל הלב ….

יעל דיין

מאפרת

בוגרת הקורס לאיפור ומורה בסטודיו עדה לזורגן

X