משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

קורס איפור מקצועי בעידן דיגיטלי

רקע קורס איפור

עולם הדיגיטל הביא איתו שלל חידושים עבור קהל המאפרים והפך את עולם האיפור למבוקש, צבעוני ובולט ברשתות החברתיות ובשאר ערוצי המדיה. כיום, כל מאפר/ת יכולים בקלות להפוך להיות כוכבי רשת. יכולת הצילום המיידית, יצירת סרטוני וידאו בקלות, ומגוון הכלים הטכנולוגיים מאפשרים למאפרים להפיץ את הבשורה ביתר קלות. תיקי העבודות מציפים את הרשת, טרנדים מעולמות האיפור, שיתופי פעולה ומשפיענים מובילים את תחום האיפור והביוטי כמה צעדים קדימה.

האם כל אחד ואחת יכולים להצליח לשווק עצמם?

כן, השיווק בשנת 2021 חולל מהפך. הזמינות של הפצת התוכן וארגז הכלים הדיגיטלי מציעים לכל אחד ואחת במה וירטואלית לא מוגבלת, ויראלית ורבת פנים. הסטוריז והרילס באינסטגרם מחזקים את עולמות התוכן ושפוכים אור על העשיה והיצירתיות שתביאו עמכם.

מתכונת הקורס לאיפור משנה צורה

בשנת 2020 הקורונה פקדה את חיינו ושינתה את כללי המשחק. הסגר הגביר את הפעילות החברתית, והקפיא אירועים והפקות. עם זאת, הוא הוביל לא מעט מאפרים להיות יוצרי תוכן ויראליים. עולם היצירה בתחומי האיפור הוא רב גוני, מהקמת ערוץ יוטיוב ויצירת הדרכות מקוונות איך להתאפר ועד סקירת מוצרים… גם אצלנו מתכונת הלימודים התאימה עצמה והציעה פתרונות מעשיים לקיום לימודים עד תום הסגר. כתוצאה מכך הבנו את הצורך והדיוק הנדרשים לעידן זה. קורסי האיפור עברו טרנספורמציה ברמת התוכן ואופי השיעורים. לפרטים על קורס איפור מקצועי ומעשי הקליקו כאן

ממאפר למשפיען

משפיען הוא אדם בעל קהילה, מספר עוקבים שסקרנים וצמאים לצרוך את התוכן שהוא מפרסם. כל מאפרת ומאפר יכולים למצוא עצמם בעלי קהילה אם יצרו תוכן באופן עקבי, ליצור שיתופי פעולה מניבים ולהתפתח. בחרו את הנישה שמתאימה לכם, את הזירה שאתם רוצים להגביר בה את הנוכחות המקוונת, ותתחילו ליצור. אם בא לכם ללמוד איך לאפר עצמכם, סדנת איפור מקצועית יכולה להספיק.

בהצלחה

X