משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כך תתאפרי למסיבת סוף שנה

יש הרבה דרכים להביא לידי ביטוי את המראה הטבעי ולהדגיש את החוזקות האסתטיות במסיבת סוף שנה. כל מתאפרת יכולה לבחור בסגנון המועדף עליה, אולם קיימים גם כללים עליהם חשוב להקפיד. ראשית, רצוי להכיר את אופי המסיבה הצפוי עוד לפני שבוחרים בסגנון איפור מסוים. כך ניתן להתאים בין איפור לבין מסיבת סוף שנה המתקיימת בחלל פתוח או בגן אירועים, לבין איפור המיועד למסיבה במקום סגור. שנית, יש לקחת בחשבון את התקופה ואת הטמפרטורות החזויות. מסיבות סוף שנה נערכות בדרך כלל בחודשים יוני-יולי או לחילופין נובמבר-דצמבר. השאלה מה תהיה הטמפרטורה במסיבה משפיעה על בחירת סגנון האיפור, חומרי הגלם, טכניקת האיפור ועוד.

לאחר שלוקחים בחשבון את הפרטים הטכניים סביב מסיבת סוף השנה, ניתן להיכנס אל עובי הקורה ולבחור את האיפור הרצוי. מומלץ לא להגזים ולהשתמש באיפור עדין המבוסס בין היתר על גלוס בצבע בהיר, ורוד או שקוף, ועיפרון שחור לעיניים. תוספות אחרות עבור האיפור יכולות להיות שימוש במעט סומק וצללית עדינה.

מה הקשר בין טרנדים לבין סגנון האיפור?

כל הפרטים שהובאו לעיל אמורים לעלות בקנה אחד עם הטרנדים הקיימים. מראה רוקיסטי של עיניים מודגשות בסגול כהה ובשחור וגלוס שקוף בלבד ייתן מענה על הטרנד החורפי האחרון של שימוש בסגול, אולם מראה מעושן וגוונים בינוניים של אפור או חום יכול להתאים דווקא עבור טרנדים אחרים. קיים קשר ברור בין טרנדים לבין סגנון האיפור הנבחר, בעיקר במסיבת סוף שנה אותה זוכרים לכל החיים.

אחד הטיפים החשובים עבור איפור למסיבת סוף שנה הוא לשחק עם ספקטרום הצבעים של המסקרות. ההמלצה היא לנסות קודם כל מסקרה סגולה, ירוקה או כחולה אך להתחשב גם במצב הרוח הקיים. שילוב שני צבעים של צלליות יכול גם הוא לעזור ולהקנות מראה מיוחד. כך לדוגמא ניתן להבליט צבעי שמנת-חום בחלק העליון של העין, אך לעבור לצבע טורקיז בחלק התחתון.

דגשים לטכניקת איפור

בסופו של דבר, לא משנה באיזה סגנון בוחרים או איך מתכוננים למסיבת סוף שנה, יש משמעות גם לטכניקה בה משתמשים. אנשי מקצוע העוסקים בתחום האיפור מעדיפים להרטיב מברשת תיחום דקה ולצייר קו תיחום עליון עם נצנצים צבעוניים. כך משיגים מראה מסיבתי זוהר ונוצץ ללא מאמץ. את הטכניקה הזו ניתן לאמץ גם ללא רק מקצועי באיפור, כאשר הדגש העיקרי בהקשר הזה הוא על מריחה עדינה ולא מוגזמת של חומרי האיפור על הפנים.

לבסוף, נערה המעוניינת להשיג מראה הוליוודי יכול להשתמש בטכניקה של הנחת אייליינר דק שחור היוצא החוצה בעיקר בזוויות ובצדדים. במקרה כזה יש להשלים את המראה עם שפתיים בצבע אדום או לכל הפחות דובדבן. בדקו את האפשרויות השונות ובחרו בהצלחה איפור אידיאלי עבור המסיבה המתקרבת.

סגנונות איפור

X