משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

הקיץ מגיע ואיתו כתמי הפיגמנטציה

תחום האיפור המקצועי הינו תחום דינאמי ביותר, המשתנה ממקום למקום, מסביבה לסביבה ובעיקר מעונה לעונה. תחום האיפור והקוסמטיקה בכלל, ותחום האיפור המקצועי בפרט, מושפעים באופן ברור וישיר מעונות השנה, וממזג האוויר השורר בכל עונה . כעת, אנחנו נמצאים בעיצומה של עונת הקיץ (כפי שכולנו לבטח מרגישים..), אשר דורשת התאמות שונות כאלו ואחרות בתחום של איפור מקצועי, טיפוח עור הפנים , איפור כלות, איפור ערב לאירועים חגיגיים ועוד.אחד מסימני הקיץ, הוא הופעתם  של כתמי הפיגמנטציה השונים, המצריכים כמובן התאמה מצידנו על ידי איפור מתאים.

איפור מקצועי לקיץתחום בפני עצמו

כפי שכל מאפרת מקצועית אשר זה עתה סיימה קורס איפור מקצועי אמורה לדעתעונת הקיץ מביאה עמה שינויים משמעותיים ורלוונטיים עבור האיפור שעל פנינו. בין אם מדובר באיפור אופנה, איפור ערב, ובין אם מדובר באיפור יומיומי למקום העבודה – בכל מקרה יש צורך בהיערכות מבחינת האיפור המקצועי.

למשל, בקרב נשים רבות, עור הפנים שלהן מתאפיין בכתמי פיגמנטציה שונים, אשר נהיים כהים  ובולטים יותר בעונת הקיץ, עקב קרינת השמש , החום הרב, הלחות, ההזעה וכד’. כתמים אלו מחייבים כמובן היערכות מבחינת האיפור היומיומי בו אנו משתמשות, אשר תפקידו הוא ולטשטש  ואפילו לכסות  כליל, במידת האפשר.

גם במקרה של כתמי פיגמנטציה הנהיים ברורים יותר בתקופת הקיץ וגם בכל מקרה אחר בתחום האיפור המקצועי, קיים צורך מהותי להתאים את האיפור שאנחנו שמות על פנינו לתנאי האקלים והסביבה בהם אנו צפויים להיות. ההזעה המרובה בעונת הקיץ מאלצת אותנו להשתמש בחומרי איפור אחרים ועמידים יותר, כמו גם ב”טריקים” כאלו ואחרים אשר יגרמו לחומרי האיפור להישאר עמידים  על הפנים שלנו לאורך  היום. בהקשר זה, חשוב מאוד עבור כל מי שמתאפרת באופן קבוע להיות מודעת לעובדה כי עליה לבדוק את האיפור שלה כמה וכמה פעמים במהלך היום, במיוחד לאחר שהזיעה או הייתה במקום חם במיוחד .

טיפים לכיסוי כתמי פיגמנטציה בקיץ :

  • חובה לפני הנחת האיפור למרוח על הפנים קרם הגנה , לא מספיק להשתמש במייק אפ שמכיל קרם הגנה .
  • לא מומלץ להשתמש בקרם לחות שמן – זה יגרום למייק אפ לא להיות עמיד , מומלץ להשתמש בסרום עדין לפנים . (מוצר מומלץ – סרום של עדה לזורגן )
  • הנחת מייק אפ –  עדיפות למייק אפ נטול שומן .
  • במידה ויש כתמים במקומות שונים בפנים השתמשי בגוון המייק אפ המתאים לעור פנייך אך לא למרוח אותו על הכתמים הכהים( זה ידגיש אותם )  , על הכתמים הניחי גוון מייק אפ כהה בשני טונים מעור פנייך , במידה והכתם לא כהה מידי הניחי מייק אפ כהה בטון אחד. יש אפשרות להשתמש נקודתית בקונסילר נטול שומן  . לבסוף טשטשי מעליו את גוון המייק אפ הרגיל שלך בטפיחות קלות כדי למזג את שני הגוונים .

הדגש על איפור לקיץ הוא חשוב ומהותי כל כך. ללא דגש זה, האיפור שנמרח  על פנינו, בין אם מדובר באיפור מקצועי או באיפור יום יומי , לא יחזיק מעמד כמו שצריך לאורך יותר מדי זמן, ויחשוף את כתמי הפיגמנטציה או שאר הפגמים בעור הפנים שלנו…

X