משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

לאפר אישה יפה זו לא חוכמה, האומנם?!

האמרה הרווחת אומרת כי על טעם ועל ריח אין מה להתווכח, ורבים כוללים בפסוק זה גם את היופי. יש הטוענים כי יופי הוא בעיני המתבונן ואחרים טוענים שיופי הוא דבר מוחלט שאין לערער עליו. הדיונים בנושא זה רבים ויש נימוקים לכאן ולכאן. מכיוון שמאמר זה אינו עוסק  בתחום היופי באופן תיאורטי או פילוסופי, הרי שמחובתנו לומר משהו על איפור נשים יפות. בלי להיכנס להגדרה של מהו יופי שיש הסכמה כללית לגביו, ובמיוחד כאשר מדובר ביופי אנושייופי נשי. תחום האיפור וטיפוח היופי הוא תחום שעוסק באופן מעשי ויום יומי ביופי, בהדגשתו ובטיפוחו, ולכן השאלה האם איפור אישה יפה הוא קל יותר מאיפור נשים פחות יפות היא במקום.

מראה מרהיב לאישה יפה

אז נכון שנתוני הפתיחה של אישה יפה טובים יותר בכל הקשור למראה החיצוני שלה ולאפשרות שלה להיראות יפה ואפילו זוהרת, אבל לומר כי איפור של נשים יפות קל יותר זו כבר הגזמה. ילדה יפה שאיננה זקוקה לאיפור כלל יכולה להישאר כזו עד שתגיע לגיל שבו לאיפור תהיה משמעות גדולה בעיניה במובן של החצנת היופי, יצירת תדמית התואמת את האופי והאישיות שלה ואת אורח החיים שלה.

נשים יפות המעוניינות לשמור על מראה מרהיב וזוהר מחוייבות לעשות זאת גם בעת שהן יוצאות לאירועים חברתיים המחייבים הקפדה על המראה, וגם בחיי היום יום שלהן. תחשבו על בית שבניתן לעצמכן וריהטתם אותו בטוב טעם והפכתן אותו למקום מדהים ביופיו. דווקא מקום יפה שכזה מצריך השקעה מרובה יותר בתחזוקה שלו על מנת שיראה כך כל הזמן ולא רק בערבי חג או כשאתם מזמינים אורחים. ההבנה הזו מתאימה גם לאישה יפה המעוניינת לנצל את היופי שקיבלה במתנה מן הטבע, ועליה לטפח אותו ממש כמו כל כישרון אחר שקיבלה בכל תחום אחר.

איפור לאשה יפה – להדגשת היופי מבלי להעפיל עליו

כשמאפרת מקצועית ניגשת לאפר אישה יפה עליה לעשות זאת כמו פסנתרן שניגש לנגן יצירה של מלחין ידוע. על הפסנתרן לתת ליצירה את הבכורה ולא לנסות ולהעפיל מעליה, וכך על מאפרת מקצועית לנהוג בגישתה לנשים יפות. לתת ליופי הטבעי להוביל ולא לנסות להעפיל עליו עם טכניקות או חומרים וכלים חיצוניים. משום כך איפור אישה יפה הופך למשימה הרבה יותר מאתגרת ועדינה, ומכאן שלהרבה יותר מורכבת ומעניינת. על מנת לאפר אישה יפה במינונים הנכונים שיביאו לידי ביטוי את כל המרכיבים היוצרים את היופי שלה, על המאפרת להיות סופר מקצועית ובעלת דמיון יוצר משל עצמה. עליה להוביל את היופי של האישה החוצה ולא לכפות עליו אלמנטים דומיננטיים מבחוץ.

ויש לזכור כי לנשים יפות רבות יש סגנון אישי בכל הנוגע למראה החיצוני שלהן ועל המאפרת לדעת להתאים את האיפור גם לסגנון זה מבלי להתנגש ומבלי לשנות.

X