משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לפורים – פיה

בכל שנה, כאשר מתחיל החורף והילדים נכנסים לשגרת בית הספר, הורים רבים (ואפילו עוד יותר הילדים עצמם…) כבר מתחילים לחשוב ולתכנן את החג השמח והצבעוני שיגיע כמה חודשים אחרי חנוכה. הכוונה היא כמובן לפורים, אחד החגים השמחים והמעניינים ביותר עבור ילדים ומבוגרים כאחד, חג אשר מצריך מאיתנו הכנה מוקדמת והשקעת מאמץ מסוים ביצירת תחפושת מקורית. איפור לפורים, הוא אחד המרכיבים החשובים בכל תחפושת מושקעת.

בעוד איפור לפורים הוא מרכיב מרכזי בתחפושות פורים רבות, אחת התחפושות הפופולאריות ביותר, בעיקר בקרב בנות, היא של פיה. אותן פיות קסומות מרתקות ילדות החל מגילאים צעירים, ילדות אשר להתחפש לפיה היפיפייה והמושלמת היא אחת ממשאלות ליבן.

אז מה עלינו לדעת בכל הנוגע לאיפור מקצועי ואיפור לפורים, אם הילדשלנו (או אם אנחנו…) מעוניינים להתחפש לפיה?

ובכן, ניתן לתת טיפים לאיפור פיה מכאן ועד הודעה חדשה, אבל לפני שבכלל מתחילים, אנחנו צריכים להחליט לאיזו פיה בדיוק מעוניינים להתחפש. ישנן סוגים רבים של פיות, ולכל סוג סגנון האיפור המתאים. ישנה פיה עדינה ושברירית, עבורה יתאים יותר איפור עדין ובהיר אשר ידגיש את תווי הפנים העדינים של הילדה, ואילו ילדות מסוימות מעדיפות דווקא להתחפש לפיות יותר “כהות” ומסוגננות, כאלו אשר האיפור המתאים עבורן הוא הרבה יותר יוצא דופן, ואפילו גרנדיוזי במובנים מסוימים. במקרים רבים כאלו, הגבול שבין פיה לבין סוג של שדה, מכשפת או יצור אגדי כזה או אחר הולך ומטשטש, כאשר ניתן לשמור על מאפייני הפיה על ידי אלמנטים שונים המזוהים עם פיות, דוגמת אוזניים מחודדות, אותו שרביט קסמים שהן מחזיקות וכד’. בנוסף, ניתן ללכת למשל גם על פיית יער, כאשר במקרה זה פשוט ניתן לדאוג לבגדים ירוקים מתאימים, על מנת להעביר את אווירת ה”יער”, ולאפר באותה צורה בה מפרים כל פיה אחרת…

עבור פיות מסוימות (דוגמת פיית יער, פיית פרחים, פיית אהבה וכד’…), ניתן למצוא איפור לפורים אשר מייחד אותן כפיות בעלות מאפיין ספציפי, כאשר לדוגמה פיית הפרחים תעוטר מן הסתם בפרחים על פניה וכל גופה, פיית האהבה תעוטר בלבבות וכד’. במקרה זה, ניתן להשתמש הן בצבעי גוף והן בצלליות שונות על מנת ליצור את הציורים על פניה וגופה של הפיה.

הנקודה שחשוב להפנים היא כי אין צורך ללכת למאפרת מקצועית או לעבור קורס איפור מקצועי על מנת לאפר את הילדה (או את עצמנו) כפיה לכבוד פורים. איפור בסיסי ומתבקש אותו כולנו מכירים אמור להספיק – קישוטים ועיטורים כאלו ואחרים על הפנים יחד עם תלבושת מתאימה, ויש לנו יופי של תחפושת עבור פיה קטנה ועדינה…

X