משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לפורים

חג פורים קרב ובא ואתם חושבים על תחפושת מקורית ומעניינת? חשבתם פעם “ללבוש איפור“? רוצים לנסות? לתחפושת הזו אף אחד לא יישאר אדיש.

מתחפשים באיפור

חג הפורים הוא חג שלא רק ילדים נהנים ממנו. מבוגרים רבים מנצלים את אווירת השמחה והכיף, ומקיימים מסיבות רבות שהמוטו בכולן הוא כמובן התחפושות. עולם התחפושות הוא מקור לשעשוע והנאה, ובמסיבות רבות מקיימים אפילו תחרות תחפושות, מבוססות על מקוריות, חשיבה מעניינת ויצירתיות בהכנת התחפושת.

ומה קורה כשעל הגוף מצוירת התחפושת? דמיינו עצמכם עוטים על גופכם בגד ים בלבד, כאשר שאר התלבושת על גופכם מורכבת מאיפור בלבד? נשמע מעניין? זו בדיוק המטרה!

איפור לפורים הוא מקור הנאה רבה עבור מאפרת מקצועית, היכולה לתת דרור ליצירתיות שלה, יחד עם המקצועיות, הטכניקות ואף מוצרי איפור משובחים ומיוחדים לאירוע.

באיפור פנים לפורים, במקום להרכיב מסכה, שהיא גם מסורבלת ומפריע להתנהלות שלכם לאורך המסיבה כולה, מציעה המאפרת לצייר מסכה על פניכם, באופן שייראה כאילו אתם עוטים אותה על פניכם, ולמעשה הכל ציור אחד גדול ומושקע . כך למשל, אם החלטתם להתחפש לאריה, במקום ראש פרווה מסורבל וחם, תצייר המאפרת המקצועית על פניכם דמות של אריה, אמיתי, נועז וחזק. זהירות! כשאתם מביטים במראהגם אתם לא תזהו שמדובר באיפור בלבד

כמובן שהאיפור המקצועי יכול להיות איפור של פנים מדממות, איפור של פרפר צבעוני ומנצנץ,מפלצת מפחידה  או כל דמות אחרת שתבחרו להיות ביום המסיבה.

יצירתיות במיטבה

כשמדובר באיפור לגוף הסיפור כבר אחר לגמרי – כאן בעצם הופכת המאפרת המקצועית את כל גופכם לתחפושת אחת גדולה, בין אם אתם סופרמן עם הS  הגדולה במרכז הבטן, זינה הנסיכה הלוחמת, בעל חיים כזה או אחר או חיפושית ענק- הכל אפשרי, אם רק תדעו לפנות למאפרת מקצועית שהיא גם יצירתית, עם ראש פתוח ומיומנת מאד.

גם עולמם של הילדים מלא בשנים האחרונות בסגנונות איפור לפורים המותאם לילדים, הן מבחינת החומרים המתאימים לעורם העדין, והן כתחליף למסכות מסורבלות שמכסות את פניהם . תחום זה הפך לפופולרי מאד, וילדים רבים מוצאים הנאה צרופה כשפניהם הופכים להיות פרח צבעוני, פרפר ססגוני ,דמות שאהובה עליהם  או אריה זועם.

איפור לפורים דורש טכניקות רבות ומקצועיות, ולרוב נלמד הנושא במסגרת קורס מקצועי, שם משלבת המאפרת את היצירתיות שלה, ואהבת המקצוע עם דרכים מקצועיות ושיטות מתקדמות לאיפור פנים וגוף. איפור גוף הוא תעשייה בפני עצמה, ומקבל מקום של כבוד, גם בהפקות אופנה יוקרתיות, בצילומי אופנה ועוד, ולא רק בחגיגות פורים.

הדבר המצער היחיד באיפור פנים וגוף לפורים, הוא כי חג הפורים נמשך יום אחד בלבד…. וכי את כל ההנאה והיצירתיות ניתן לדחוס רק לאותו יום. ובכל זאת, קחו את החג השמח הזה, ושדרגו את עצמכם עם איפור שיהווה תחפושת מרשימה שאיש לא יוכל להתעלם ממנה.

X