משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מקצועי לג’ינג’יות

קודם כל ולפני הכולחשוב לציין שג’ינג’ית זה הרבה יותר מאשר סתם צבע עור ושיערג’ינג’ית זה בראש ובראשונה אופי!!

בדיוק כמו בחורות אחרות, גם ג’ינג’יות אוהבות להתאפר, בין אם עבור אירוע חגיגי כזה או אחר או שמה סתם לשם הטיפוח, היופי וההרגשה הטובה. מאחר שלג’ינג’יות יש בדרך כלל עור בהיר במיוחד המתאפיין גם בנמשים רבים, יש לקחת זאת בחשבון כאשר בוחרים איפור ומתאפרים.

רגע לפני איפור ג’ינג’יותמקדם הגנה

כמו שכל ג’ינג’ית יודעת כמעט מגיל אפס, לא הולכים לשום מקום בקיץ או באביב בלי להימרח בקרם הגנה קודם. עורן של ג’ינג’יות הוא רגיש לשמש הרבה יותר מאשר העור של כל אחד אחר, מה שמחייב מקדם הגנה תמיד על מנת להימנע מנזקי השמש. בעוד במקרה של נמשים הסכנה של חשיפה לשמש ברורה יותר למרבית האנשים, גם במקרה של ג’ינג’יות ללא נמשים, חשוב מאוד להקפיד תמיד על מקדם הגנה, ולא רק בחודשים החמים של השנה.

איפור מקצועי לג’ינג’יותמייק אפ

מייק אפ הוא אשר נמצא בשימוש נרחב בעולם האיפור. כמעט כולן משתמשות במייק אפ בכל פעם שהן מתאפרות על מנת לטשטש ולהסתיר פגמים כאלו ואחרים בעור, מה שנכון כמובן גם עבור ג’ינג’יות. אך במקרה של איפור מקצועי לג’ינג’יות, עולה שאלה אחרתמה בנוגע לנמשים? הרבה ג’ינג’ים וג’ינג’יות אינם אוהבים כל כך את הנמשים שלהם, במיוחד לא ילדים וילדות קטנים. לכן, קיימת נטייה מסוימת לנסות ולטשטש עד כמה שניתן ואפילו להעלים את הנמשים על ידי שימוש במייק אפ.

מדובר כאן בדעה אישית בלבד, אבל לדעתי הניסיון להסתיר ולטשטש נמשים על ידי מייק אפ הוא מיותר ומוגזם. נמשים הם דבר טבעי ובעיני אנשים רבים (ואני בכללם) גם דבר יפה מאוד. אצל דוגמניות רבות נמשים באזור האף נחשבים אפילו לאלמנט מאוד סקסי ומושך. בנוסף לכך, למרות שאולי אפשר גם להסתיר לחלוטין את הנמשים על ידי מייק אפ, זה נראה עמוס מדי ופשוט לא מחמיא. כאשר איפור מקבל מראה עמוס ומלאכותי מדי הוא בעצם מפספס את המטרה ולא באמת נראה טוב.

בדרך כלל ג’ינג’יות הן בהירות עור ובעלת עיניים בהירות ,שמרו על עורכן בהיר וצחור כי הדבר הולם אתכן. על מנת להתאים את צבע המייק-אפ ,הניחי אותו באזור שבין הלסת והצוואר ובדקי שהוא מתמזג עם אזור החזה ,כך שתהיה זרימה בניהם.

איפור עיניים

יש אומרים שלעיניים בהירות מתאים ומחמיא תיחום בצבע כהה ושכך צבע העיניים יוצא החוצה. יחד עם זאת, לנשים ג’ינג’יות יש כל כך הרבה עוצמה בזכות צבע השיער האדמוני, הנקודות המקשטות את הפנים, הגוון הבהיר של העור והשפתיים ה”תותיותשמייחדות אותן כל כך עד שלפעמים כל מה שנשאר זה להבליט את תווי הפנים עצמם על ידי מריחה קלה של מסקרה וסומק עדין.

איפור כלות ג’ינג’יות

לכלות ג’ינג’יות שבניכןאיפור כלות צריך להתאפיין על ידי קו נקי. אולי תיחום בתפר הריסים העליון או איילינר וריסים בודדות יכולים לעשות את העבודה

אך שוב, הכול תלוי באופי הג’ינג’י שלכן. חשוב שתמצאי מאפרת שתהיה בראש שלך, כך שתסמכי עליה ותעבירי לה קוים מנחים וסגנון אישי.

ג’ינג’יות, מנומשות יקרות, יש בכן אש חייתית או רכות מתוקה, מה שאומר שאתן יכולות ליהנות מכל  סוג של איפור. הכול תלוי בג’ינג’י שלכן .

X