משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מקצועי לעיניים קטנות

נושא העיניים הוא אחד התחומים הרחבים והמעניינים ביותר בתחום האיפור המקצועי כולו. כמו שנהוג לומר, העיניים הן הפתח לנשמה שלנו, חלק גדול מהאופי שלנו מתרכז בעיניים, ולכן חשוב במיוחד לשים דגש על תחום העיניים בכל הנוגע לאיפור מקצועי, ולוודא כי המאפרת המקצועית שמאפרת אותנו מתחשבת בתווי הפנים הייחודיים שלנו, כמו גם במבנה העיניים הייחודי של כל אחת ואחד מאיתנו.

במקרה של עיניים קטנות וקרובות אחת לשנייה, ניתן לנקוט במספר דרכים שונות על מנת להביא למראה מקסימאלי. שיטות אלו נלמדות בחלקן במסגרת קורס איפור מקצועי, בעוד חלקן חייבות לבוא מתוך ניסיון ואלתור על סמך זוג העיניים הספציפיות העומדות לפנינו.

איפור מקצועי לעיניים קטנות

בין אם מדובר באיפור כלות, איפור ערב,איפור לשחקנים ושחקניות או סתם לאיפור בוקר יומיומי, תמיד ניתן וכדאי להתחשב בגודל העיניים ובקרבתן אחת לשנייה כאשר מתאפרים. עיניים קרובות יחסית הן עיניים אשר מבחינת המרחק ביניהן לא ניתן להכניס עין נוספת, וגם במקרים כאלו יש להתחשב במצב כאשר מתאפרים, למשל על ידי שימוש בצלליות בגוונים מתאימים.

באופן כללי בתחום של איפור עיניים וספציפית עבור המקרה של עיניים קטנות, כל מי שעוסק באיפור מקצועי יוכל לומר לכם כי קיימות אינספור אפשרויות שונות לאיפור, בעיקר מפני שקיימים אינספור סוגים שונים של עיניים, כל אחת והמראה הייחודי שלה.

בכל קורס איפור מקצועי תיווכחו כי שמים דגש על סוגיית העיניים, כאשר שיטות וטכניקות מסוימות עשויות לגרום לעיניים קטנות להיראות גדולות, לעיניים מרוחקות להיראות קרובות וכד’.

למשל, על מנת לגרום לעיניים קטנות להיראות גדולות יותר ניתן לנסות ולהשתמש בעפרונות בהירים: לבן,תורכיז,פיסטוק וכו’.

עפרונות בצבעים בהירים נותנים אשליה הרצויה של עיניים גדולות ורחבות יותר. בסה”כ איפור הוא שאלה של משחק בצבעים. בנוסף, מומלץ לשים מסקרה גם למטה וגם למעלה ואף לעגל את הריסים, ואפילו להוסיף ריסים מלאכותיות בחלק העליון של הריסים. כל אלו יבליטו יותר את העיניים וייתנו להן מראה גדול ורחב יותר, בדיוק המראה המבוקש בדרך כלל בקרב נשים בעלות עיניים קטנות יחסית.

במידה ורוצים להשתמש בעפרון כהה בתוך העין, יש לתחום את תפר הריסים למטה ולמעלה בצללית כדי לקבע את העפרון ולקבל אפקט של עין גדולה יותר. ניתן גם לתת הצללה בקצה העין החיצונית  ובשקע העין.

רעיון נוסף אשר אולי אינו קשור ישירות לתחום של איפור מקצועי ואשר אולי לא בדיוק לומדים אותו במסגרת קורס איפור, הוא פשוט להבליט את צבע העיניים (בעיקר במקרה של עיניים בהירות יחסית או ירוקות), וכך פשוט להוסיף אפקט מסוים שישים דגש על העיניים, ולכן יגרום להן גם להיראות גדולות יותר. סוג של אשליה אופטית… דרך אחת אפשרית לעשות זאת היא פשוט על ידי התאמת בגדים, ולבישת חולצה שתבליט את צבע העיניים שלכם

X