משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לאימהות של הזוג המאושר

הכנות לחתונה עשויות להיות תהליך מייגע של ממש, כאשר ישנם מיליון דברים קטנים לחשוב עליהם לפני שמגיע היום הגדול. כאן אנחנו נעסוק בתחום אחד ספציפי הנוגע בעיקר לכלה עצמה, אך לא רקהכוונה היא לתחום של איפור כלות, או איפור מקצועי בכלל, שכן לא רק הכלה עצמה צריכה לקבל שירותי איפור מקצועיים ביום החתונה המרגש כל כך. בנוסף אליה, ישנן עוד כמה אורחות כבוד באירוע אשר צריכות להיראות במיטבן. אולי האורחות החשובות ביותר בכל חתונה, מלבד לבני הזוג המאושר עצמם, הן האימהות של הכלה והחתן.

אז בכל הנוגע לאיפור כלות נאמר כבר הכל – אין בעיה למצוא כיום שירותי איפור כלות מקצועיים ואיכותיים, כאשר כל סלון כלות ממוצע יוכל להציע לכן שירותי איפור כלות מקצועיים בכל סגנון שרק תבחרי. בנוגע לאימהות של בני הזוג, מדובר כבר בסיפור מעט שונההן לא זקוקות לאיפור כלות כמובן, שכן הן אינן הכלות. אך כן מגיע להן יחס מיוחד באופן כללי, וספציפית מבחינת איפור מקצועי לחתונה. מדובר אולי בשתי האורחות המרכזיות והחשובות ביותר בחתונה, כך איפור ערב רגיל ופשוט אולי לא יספיק במקרה שלהן.

מרבית האימהות המאושרות של החתנים או הכלות נמצאות בגילאים מתקדמים, בין אם מדובר בגיל העמידה במקרה של חתונה של בני זוג צעירים, ובין אם מדובר בחתונה בה בני הזוג מעט מבוגרים יותר, אז אימותיהן יהיו מבוגרות יותר בהתאמה (גילאי 50 – 60 – 70 ואף למעלה מזה..). לכן, יש לדאוג למאפרים מקצועיים אשר יידעו בדיוק כיצד להתמודד עם עור פנים מעט מבוגר יותר, מה שכמובן מצריך היערכות שונה מבחינת האיפור המקצועי.

אז כיצד דואגים לשירותי איפור מקצועי עבור האימהות המאושרות – איפור ערב מושקע במיוחד אשר יסייע להבליט אותן אל מול שאר האורחים והאורחות, אך כמובן לא מול הכלה עצמה? ובכן, אפשרות אחת היא להשתמש במאפרים המקצועיים המעניקים שירותי איפור כלות מקצועי לכלה עצמה, ולשכור את שירותיהם גם לאיפור האימהות המאושרות עצמן. אם גם ככה שכרנו אנשי מקצוע אשר יעניקו לנו שירותי איפור מקצועי (איפור כלות או כל סוג אחר של איפור מקצועי) – למה שלא ננצל את ההזדמנות ונשתמש בשירותיהם גם עבור האורחות החשובות ביותר בחתונה מיד לאחר בני הזוג עצמםהאימהות שלהם?…

כמובן שאפשרות נוספת היא לשכור מאפרים אחרים או אפילו להשאיר לאימהות את האפשרות לאפר את עצמן, במידה והן מעוניינות בכך ועברו קורס איפור מקצועי בסיסי… עם זאת, סביר להניח שמרבית האימהות יעדיפו לא להטריד את עצמן עם כאלו דברים ביום הגדול, ויעדיפו לקבל טיפול מסור ממאפרים מקצועיים לכל דבר ועניין. בכל מקרה, כדאי לדאוג לנושא מבעוד מועד, ואילו רק מבחינה רשמית, על מנת שכולן יהיו רגועות ושקטות, וידעו כי המראה החיצוני הזוהר והנוצץ שלהן ביום החתונה מובטח.

X