משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור ושיער לכלה

חתונה היא כמובן אחד האירועים הגדולים בחיים שלנו, אירוע המצריך היערכות מוקדמת רחבת היקף, הכוללת אינספור סידורים ומטלות שונות. אחת המטלות החשובות ביותר עבור כל כלה טרייה באשר היא, הינה בחירת איפור כלות מתאים, ועיצוב תואם לשיער. לאחר שבוחרים את שמלת הכלה, עיקר העבודה שנותרה מבחינתה של הכלה והמראה שלה ביום הגדול בחייה, זה איפור כלות ועיצוב שיער תואמים ומושקעים.

מה עוד לא נכתב על איפור כלות? שמדובר באחד מתחומי האיפור החשובים ביותר, שאיפור כלות מוצלח יכול לעשות את ההבדל בין כלה בינונית וסטנדרטית לכלה עוצרת נשימה של ממש, שאיפור כלות מקצועי המתבצע על ידי מאפרת מקצועית מוסמכת ומנוסה באיפור כלות צריך לגרום לכלה לא רק להיות יפה ומהממת, אלא גם להרגיש בנוח, ועוד ועוד

מה שבדרך כלל לא שמים עליו דגש בכתבות על איפור כלות מוצלח וכל מה שקשור אליו, הוא שמומלץ מאוד כמובן להתאים את איפור הכלות לעיצוב השיער, כלומר – ממש לעשות אותם במקביל, ולדאוג כי בעלי המקצוע אשר עובדים על איפור הכלות ועל עיצוב השיער (אותה מאפרת מקצועית ומנוסה ומעצב השיער שלנו..) יהיו מתואמים ביניהם, וידאגו למראה מיוחד ותואם בין השיער לאיפור.

כמובן שגם לשמלת הכלה תפקיד חשוב וגדול מאוד במראה הכלה ביום החתונה, אך על פי רוב מזמינים את שמלת הכלה לחוד, ורק לאחר שהיא כבר נמצאת עושים את כל ההתאמות ומנסים להתאים את איפור הכלות ועיצוב השיער לשמלה עצמה.

ההתאמה בין איפור הכלות לעיצוב השיער היא אחד הדברים הבסיסיים והברורים ביותר עבור כל מאפרת כלות טובה, כמו גם עבור כל ספר או מעצב שיער אשר עובד לרוב עם כלות, אך בפועל נשים רבות נוהגות להתעלם משיקול זה, אולי פשוט מפני שהן אינן חושבות על כך מבעוד מועד (או אולי פשוט מפני שאף אחד לא העיר את עיניהן לסוגיה…).

כך, בכל קורס איפור מקצועי למתחילים או למתקדמים, לומדים הסטודנטים העתידים להיות מאפרי כלות מקצועיים אודות רזי המקצוע, וספציפית אודות התיאום הנדרש כאשר עובדים עם כלות עם מעצב השיער שלהן. תיאום זה יכול למנוע מצבים מביכים ובלתי נעימים, ולהעביר את הערב הגדול בצורה חלקה ומרשימה ביותר.

לכן, את לא חייבת להיות מאפרת מקצועית הבוגרת קורס איפור מקצועי על מנת לדעת כיצד להתאים באופן מושלם את המראה שלך ככלה לקראת היום הגדול. כל מה שעלייך לזכור זה שנדרש תיאום מוקדם ומקיף בין בעלי המקצוע העובדים על מראה הכלה שלך (מאפרת כלות, מעצב שיער וגם לעיתים מעצב שמלת הכלה, במידה והוא נוכח בימי ההכנה האחרונים..). כך, את יכולה פשוט לדאוג שהם יעבדו יחד, ולהבטיח כי את הולכת להיראות פשוט מושלמת ככלה, כמו שתמיד חלמת שתהיי עוד מגיל צעיר…

X