משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

כל המגמות – בית הספר לאיפור

תחום האיפור המקצועי הוא תחום אטרקטיבי ומפותח מאוד כיום, המהווה מקור משיכה לאינספור גברים ונשים שאפתניים, המוצאים עניין אמיתי בתחום האיפור, ומעוניינים להפוך את העניין הזה למקצוע ולתחום ההתמחות שלהם. על מנת לעשות זאת בצורה הטובה ביותר, ניתן ורצוי כמובן להירשם לאחד המסלולים המוצעים במסגרת בית ספר לאיפור מקצועי, המציע הכשרה מקצועית מקיפה לתחום האיפור המקצועי, בין אם מדובר באיפור ערב, איפור כלות וכד’. כך, ניתן למצוא קורס איפור העוסק בכל אחד מהתחומים הללו, כמו גם קורסי הכשרה כלליים יותר, במסגרת בית הספר לאיפור מקצועי.

קורס איפור מקצועי, השתלמות למאפרים ושיעורי איפור פרטיים

הקורס הבסיסי והכללי ביותר המומלץ לכל מי שמעוניין להכיר את עולם האיפור המקצועי ולהתחיל לבנות את עצמו בתחום, הוא קורס איפור מקצועי למתחילים. במסגרת קורס זה, לומדים התלמידים להכיר את עולם האיפור בכלל והאיפור המקצועי בפרט, הכולל כידוע אינספור חומרי איפור שונים, שיטות וטכניקות איפור משתנות ותורות שלמות בתחום האיפור. מלבד להכרת המוצרים הבסיסיים והשיטות הכלליות לאיפור מקצועי איכותי, במסגרת קורס איפור מקצועי למתחילים מושם דגש על איפור מקצועי לתעשיית הבידור והטלוויזיה, איפור כלות ואיפור ערב, תחומי משנה ספציפיים בעולם האיפור המקצועי (למשלעיצוב גבות, מורפולוגיית פנים ועיניים וכד’..) וכמו כן גם הכוונה תעסוקתית וייעוץ עסקי. קורס איפור מקצועי כולל 22 מפגשים וניתן לעשות על חשבון הפיקדון עבור חיילים משוחררים, כאשר קורס איפור זה מומלץ בחום לכל מי שמתעניין בתחום, בין אם מדובר בחיילים משוחררים צעירים או בנשים או גברים מבוגרים אשר מעוניינים לבצע הסבה לתחום חדש.

מגמה מעניינת נוספת במסגרת בית הספר לאיפור מקצועי, אשר מתאימה יותר לאלו שכבר עוסקים בתחום האיפור המקצועי, היא השתלמות בת חמישה מפגשים למאפרים מקצועיים. במסגרת השתלמות זו מושם דגש על איפור ערב מקצועי, איפור כלות, איפור אופנה וכד’, כאשר הדגש האמיתי הוא על סגנונות איפור עכשוויים ואופנתיים. במסגרת השתלמות למאפרים מקצועיים ניתנת ההזדמנות להשתמש במוצרי האיפור של בית הספר, כאשר לאחר סיום ההשתלמות, מלבד לתעודת בוגר השתלמות איפור מקצועי, מוענקת האפשרות לרכוש מוצרי איפור בהנחה משמעותית. השתלמות מקצועית למאפרים ניתן לעשות במסלול של לימודי ערב או בוקר, כאשר ההשתלמות כוללת חמישה מפגשים בני ארבע שעות כל אחד.

מגמה נוספת ומעניינת במסגרת בית הספר לאיפור, היא של קורס איפור אישי, הכולל שיעורי איפור אישיים, אחד על אחד (או אחת על אחת…). למעשה, מדובר בשיעורים פרטיים, ממש כמו שיעורים פרטיים במתמטיקה בהם רובנו נתקלים בתקופת התיכון או האוניברסיטה. במסגרת קורס איפור אישי ניתן לרכוש את כל הידע והכלים על מנת לאפר את עצמך או מישהי אחרת לכל אירוע שהוא, כמו גם במהלך היומיום. קורס איפור מקצועי אישי הוא פתרון מושלם עבור מי שמעוניינת לדעת לאפר את עצמה באופן מושלם, כמו גם בתור מתנה ייחודית ומעניינת.

X