משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור מתמודדות גמר מאסטר שף

תכנית הבישול המובילה בישראלמאסטר שףהגיעה לשיאה עם גמר מרהיב, מרתק ובעיקר צבעוני. אך ההפתעות לא נגמרו רק במנות שהוגשו לשופטים, אלא התחילו עוד הרבה לפני כן בחדר האיפור. סטודיו עדה לזורגן היה אחראי על האיפור והשתמש בטכניקות ובחומרי הגלם המתקדמים בעולם עבור המתמודדים והשופטים.

כל מוצרי איפור בגמר מאסטר שף היו של חברת mac  העולמית, המתאפיינים בעמידות רבה ובהתאמה קלאסית למזג האוויר הישראלי. מוצרים אלו נחשבים קלילים, מגוונים ונוחים ולכן הם יושמו בצורה מושלמת על המתמודדות.

מה היתרון של מוצרי mac באיפור מתמודדים?

היתרון הגדול ביותר של מוצרי הטיפוח בהם השתמש הצוות של עדה לזורגן עבור הכנת עור הפנים של המתמודדים הוא התאמה לטכנולוגיית הצילום HD. כתוצאה מכך, מוצרי הטיפוח היו מאוד שקופים, עמידים וזוהרים על גבי העור גם לאחר שעות ארוכות של צילומים. בנוסף, מוצרי הטיפוח והאיפור שנבחרו עבור הגמר עולים בקנה אחד עם הטרנד העולמי שאי אפשר להתעלם ממנו: סקין, סקין וסקין.

הצבעים של mac  ייחודיים לקהל הישראלי, המתייחס באהדה לעור שזוף ומעדיף גווני ברונז. אפשר לזהות כבר ממבט ראשון את ההבדלים בין צבעי האיפור של mac  לבין מוצרי טיפוח אחרים. עבור איפור המתמודדים והשופטים השתמש צוות הסטודיו של עדה לזורגן במייקאפים נטולי שומן, פודרות מינרליות שמונעות את המראה הכבד ושפתונים בצבעים הנכונים מבית mac.

מוצרי איפור מאק

שפתונים ואיפור עיניים עם אייליינר

מבחינת שפתונים, צוות האיפור בגמר מאסטר שף בחר בצבעים שפותחו על ידי macבמיוחד עבור הקהל הישראלי. צבעי השפתונים השתלבו במראה הטיפוח הכללי, באיפור וגם בבגדים. המטרה הייתה להעניק לכל מתמודד מאפיינים ייחודיים, מבלי לוותר על המראה האחיד והמרשים כיאה לגמר.

גם עבור העיניים בחרו בסטודיו עדה לזורגן להשתמש במוצרי mac. אייליינר פלואיד של macהיה אחראי על הגוון האקסקלוסיבי שנשמר עבור המתמודדים והשופטים, החל מהמנה הראשונה ועד הקינוח.

 

סודות מאחורי הקלעים

איפור של מתמודדים בתכנית טלוויזיה דורש רמה גבוהה של מיומנות. היות וחלקים גדולים מהתכנית מצולמים בשידור חי, אין מקום לטעויות או לפשרות בתהליך הביצוע. גם חומרי האיפור משפיעים על המראה של המתמודדים והשופטים. תכנית בה מושקעים מיליוני שקלים חייבת להציב קריטריונים מחמירים של איפור ולכן נבחרו עבור מאסטר שף מוצרי טיפוח מבית מאק. החברה מוכיחה את עצמה בכל רחבי העולם וכעת גם בישראל יכולים לנצל את היתרונות שלה.

צוות הסטודיו של עדה לזורגן גאה להמשיך ולהוביל את תחום האיפור בישראל. מוצרי mac  בשילוב טכניקה יוצאת דופן הפכו את גמר מאסטר שף לחוויה בלתי נשכח. המתמודדות והשופטים נהנו מיחס אישי של המאפרים וממוצרי טיפוח ברמה הגבוהה ביותר. אפשר היה לראות את התוצאות של השילוב על גבי מסך הטלוויזיה בכל בית בישראל.

X