משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור אישה בוגרת

נשים מתאפרות בכל גיל ובכל מצב. לא משנה אם מדובר ביציאה מהבית לסיבוב קניות בקניון הסמוך, יציאה לקפה של צהריים עם החברות, לארוחת ערב עם כל המשפחה במסעדה או לאירוע חברתי חשוב כמו חתונה או מסיבת קוקטייל, רוב הנשים מתאפרות ומתאימות את סגנון האיפור לסוג האירוע. חשוב להדגיש כי איפור איננו דבר אחיד, לא מבחינת האדם, לא מבחינת האירוע שאליו יוצאים ולא מבחינת הגיל. לכל אישה יש מבנה פנים וסוג עור שונה, יש אישיות ואופי שונים וסגנון חיים ולבוש שונים. כל אלה קובעים לא מעט את הבחירה של כל אחת בכל הנוגע לסגנון האיפור ולבחירת הצבעים המתאימים. אבל לא רק פרמטרים אלה, או סוג האירוע קובעים את סגנון וצורת האיפור, אלא שגם הגיל הוא מרכיב חשוב בבחירת סגנון האיפור וצורת האיפור.

איפור של בוגרת צעירה יהיה שונה במקצת מאיפור של אישה צעירה וזאת עקב התבגרות העור, נטייה לקמטים ולצניחת העור וכדומה. כדי להצליח עם איפור לאישה בוגרת יש להתאים את סגנון האיפור ואת המוצרים שעושים בהם שימוש לגיל ולהתחשב במצב הפנים והעור באופן מקצועי.

כיצד ניגש להתאפר כנשים בוגרות?

כדי להצליח עם איפור כנשים בוגרות יש להתייחס לכמה מרכיבים בהתאם לגיל ולמצב הפנים. מרכיבים בסיסיים אלה הם:

·       שימוש בקרמים

·       מייק אפ ופודרה

·       איפור לעיניים

·       איפור לשפתיים

קרמים כאשר הפנים נקיות מומלץ להשתמש בסרום שמצמצם את הנקבוביות ומעניק מתיחה קלה. לאחר מכן מומלץ להניח קרם לחות וקרם עיניים שמותאמים לסוג העור.

מייק אפ ופודרה שני אלה נחשבים לבסיס האיפור ומומלץ להשתמש במייק אפ נוזלי או קרמי בעל אפקט המתיחה. לא מומלץ להשתמש במייק אפ מוצק שכן זה מבליט את הקמטים ולא מתמודד עם האקלים הישראלי, ויש סיכוי שלא יחזיק מעמד עד סוף האירוע. בפודרה מומלץ להשתמש רק באיזור ה Tובעדינות. ובמידה ועור הפנים יבש מאד ניתן להשתמש בסומק במרקם נטול שומן. יש לתופף עם האצבעות בכרית הסומק עד לקבלת מרקם אחיד וזוהר. ליצירת הברקות מומלץ להשתמש בצללית קרם מבריקה.

איפור עיניים– מומלץ להדגיש את הגבות בצללית או בעיפרון שמתאים לפיגמנט הגבה, ולא כהה מידי. את העיניים כדאי לאפר סביב מסגרת העין בעיקר, ואת קצה העין ושקע העין בצלליות משי שאותם מומלץ לערבב במברשת עם מים, ולאחר ההתייבשות ניתן לטשטש זאת עם כרית האצבע למראה רך ונעים. גם הדבקת שורת ריסים מומלצת לאישה בוגרת.

איפור שפתיים– על מנת ליצור שפתיים עמידות ולמנוע מראה יבש מומלץ להשתמש בעפרון שפתיים ומרכך. יש לערבב את העיפרון ומרכך השפתיים יחד ולמשוך את השפתיים עד לקבלת המראה הרצוי. ולאחר התיישבות השפתיים מומלץ לתחום את השפתיים ולטשטש את הקו מעט בעזרת קיסם אוזניים.

 

X