משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור לאוסקר 2013

טקס האוסקר הנוצץ הוא אירוע שכל אחד שואף להיות בו, להתחכך בכוכבים ולקוות שמעט אבק הכוכבים ידבק גם בו. טקס אוסקר אינו רק טקס שמטרתו חלוקת פרסים לסרטים או שחקנים מצטיינים אלא הוא אירוע מסוקר בהרחבה בכל אמצעי התקשורת המגיעים מכל העולם להציץ על הכוכבים  ובעיקר לנתח בקפידה את לבושם, התסרוקת והאיפור של נשות האוסקר. איך מתאפרים לטקס אוסקר שיהיה מודגש ויפה וגם יעמוד בגבורה מול כל אורות הפלאשים של המצלמות, מצלמות הוידאו וצילומי הסטילס בידיעה שכל העולם מסתכל עלייך?

איפור עמיד למצלמות

רוב הסיכויים שרובינו לא נגיע לטקס האוסקר. אולם יש ללמוד הרבה מהאיפור לטקס זה, שנראה נפלא גם לאור המצלמות, גם לאחר שעות רבות של ציפייה דרוכה לשמוע את שמות הזוכים, הזיעה, הצלמים והנשיקות. בהחלט אתגר לא פשוט לכל מאפר ומאפרת מקצועיים.

עייני כולם נשואות אל פני הכוכבות ולכן חשוב להסתיר ולטשטש פגמים בצורה מוקפדת ויסודית. עוד בולט הזוהר באיפור זה. העור נראה קורן וזוהר, אפילו נוצץ מעט ויחד עם זאת המראה כולו נראה כאילו אינו מתאמץ מדי, לא מוגזם ומבליט את הראוי להבלטה בפנים.

אז אנחנו לא נהיה באוסקר אולם באירועים כמו חתונה, אירועים רשמיים ומסוקרים או אירוע חברה רצוי שנדע כיצד להתאפר ולהיות במיטבנו כדי שבכל תמונה שתצולם, הן סטילס והן וידאו הפנים ייראו במיטבן.

דרמטי, חושני או קלאסי

סוגי האיפור לאירועים מסוג זה יהיו לרוב דרמטיים יותר. מדובר בשעות הערב כשהתאורה היחידה היא מלאכותית ויוצרת לפנים גוון לא כל כך מחמיא. במקרים כאלו חשוב להתחיל עם מייק אפ ורצוי שיהיה מט. את הזוהר תקבלו אחר כך מהסומק שיהיה אבקתי ונוצץ. אם יש משהו שאתן כן יכולות לקחת מטקס האוסקר הוא תמונה של אחת מהכוכביות שצולמו במקום ולבקש ממאפרת מקצועית לאפר אתכן באותו הסגנון. משמעות הדבר אינה בהכרח כי האיפור יהיה באותם הצבעים בהם התאפרה השחקנית אלא בסגנון בו איפרו אותה. כאמור, לרוב יהיה זה איפור ערב המשלב גוונים מעושנים על העפעף, שניים או אפילו שלושה כאשר הגוון השלישימחבר” בין שני הגוונים האחרים. יש גם התחשבות בצבעי הבגדים אותם ילבשו השחקניות.

אם ברצונכן להיות כוכבות לערב אחד, איפור בסגנון טקס אוסקר הוא התשובה המושלמת: זוהר בעיניים, מראה עור בורק וקורן, עיניים מעט אפלוליות וליפסטיק חושני המרוח בקפידה עם נגיעה של ליפ גלוס מעל לקבלת מראה מבריק בשפתיים .

X