משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מוצרי איפור מומלצים לחגים

עונת החגים מתקרבת בצעדי ענק ככל שהקיץ מתקרב לסיומו, וגם בעונה זו ישנה פעילות מיוחדת בתחום האיפור והטיפוח. עיקר השינוי מהתקופות האחרות של השנה הוא כי בתקופה זו אנו נמצאות באירועים חגיגיים ומשפחתיים רבים יחסית ולכן רוצות להיראות במיטבנו כמובן, אך יותר מזה – מתנות ושי לחג. מוצרי איפור וטיפוח פופולאריים ואיכותיים מהווים מתנות מצוינות לחגים, גם כאלו שנרצה לקבל וגם כמובן כאלו שנשמח להעניק לקרובים והקרובות אלינו.

אז מהם מוצרי האיפור והטיפוח שיהווה מתנות מצוינות בעונת החגים הקרובה?

איפור מקצועי

ערכות לק לנערות ומארזי איפור לבוגרות – מתנות איפור לחגים

מוצרי איפור וטיפוח מהווים תחום אופנתי וטרנדי כמו תחומים רבים אחרים, כאשר מדי שנה מוצרים ואביזרים שונים נעשים פופולאריים יותר. הדבר נכון בעיקר בשוק הנערות והמתאפרות הצעירות יחסית, השמות דגש רב יותר על אופנה ועל המראה המסוים של שאר הבנות בכיתה. דוגמה מצוינת לכך ניתן למצוא בערכות לק ססגוניות אשר כבשו את ישראל זה לא מכבר. בערכות אלו יכולה כל אחת לסדר לעצמה ציפורניים צבעוניות וכיפיות של ממש, כולל קישוטים ואפילו ציורים או תמונות קטנות. החל מנצנצים לציפורניים ועד לציורים של פירות או פרצופים חייכניים – ערכות הלק השונות מכילות את מה שמכונה “נייל ארט” בחו”ל, ונהייה פופולארי ביותר בישראל בשנים האחרונות. מתנה מושלמת לכל נערה מתבגרת וגם למבוגרות יותר, אשר אוהבות לשחק עם קישוטי הציפורניים שלהן.

מוצרי איפור

עבור מתאפרות וותיקות יותר – נשים בוגרות בכל הגילאים, אחת המתנות המתבקשות ביותר בעונת החגים היא מארזי איפור קומפקטיים. ניתן למצוא כיום מארז המגיע בתיק איפור איכותי, המכיל בתוכו את כל המוצרים הבסיסיים והחשובים מעולם האיפור היום יומי. רכישת מארז שכזה עבור חברה או קרובת משפחה אשר נוהגת להתאפר, גם אם לא על בסיס קבוע, יכולה להתברר כמתנה החמה והטובה ביותר לעונת החגים.

קורס איפור ומוצרים למתחילות

מתנה אפשרית ונהדרת נוספת מעולם האיפור לתקופת החגים יכולה להיות כזו שאתן מעניקות לנשים, או נערות צעירות, אשר חסרות כל ניסיון באיפור וטיפוח. נשים רבות היו רוצות לדעת להתאפר בעצמן ופשוט אינן מביאות עצמן ללמוד מבעלי המקצוע הרלבנטיים, כמו גם נערות רבות אשר פשוט עדיין לא התנסו מספיק בתחום בשביל לדעת כיצד לעשות זאת בצורה נכונה.

עבור נשים ונערות כאלו, קורס איפור אישי ומזורז יכול להוות מתנה בעלת ערך מוסף, אשר מעבר לכיף רגעי גם תיתן להן את הכלים להתאפר בעצמן, ולמצוא את המראה אשר הולם אותן ביותר.

קורסי איפור מקצועי אישי יכולים להתפרס על פני כמה פגישות או לאורך פגישה אחת ממושכת, ובדרך כלל מועברות על ידי מאפרת מקצועית ובעלת ניסיון רב בעולם האיפור.

תיק מוצרי איפור

לסיכום, השילוב בין עולם האיפור והטיפוח לבין עונת החגים הוא מתבקש והגיוני. רק צריך למצוא את מוצר האיפור המתאים ביותר עבור האישה או הנערה עבורה את רוכשת את המתנה, וההצלחה מובטחת…

X