משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

אחסון מוצרי איפור

_נשים רבות בכל רחבי העולם מחזיקות בביתן מוצרי איפור וטיפוח  שונים ורבים, החל משפתונים ועד מייק אפ, מסקרה וכד’. אותם מוצרי איפור הם לעיתים מוצרים עדינים ורגישים לתנאים בהם הם מאוחסנים, כלומרמוצרים שיש לאחסנם בצורה מסוימת על מנת שיישמרו וישמרו על איכותם לאורך זמן. מוצרי איפור רבים הם מוצרים לא זולים כלל, ולכן חבל מאוד לאבד את איכותם בעקבות אחסון לקוי ובלתי מתאים.

אחסון נכון של מוצרי איפור הוא חשוב יותר ממה שנדמה, ולא רק בגלל איבוד הכסף במקרה של אחסון לא נכון אשר יפגום במוצר וייאלץ אותנו לרכוש חדש. אחסון לא נכון עשוי להזיק למוצרים אותם אנחנו מורחות על עור הפנים שלנו. לא היינו רוצות להסתכן בשימוש בחומרים לא מתאימים על עור הפנים שלנו, ולכן חשוב שנדאג לאחסן את מוצרי האיפור שלנו באופן נכון ומתאים.

אחסון נכון של מוצרי איפורשואלים את המאפרת האישית או מפעילים היגיון אישי

אז כיצד נאחסן באופן מתאים ונכון מוצרי איפור, על מנת שיישמרו על איכותם ולא יתקלקלו לנו מבעוד מועד?

אפשרות אחת הא פשוט להפעיל היגיון אישילקרוא טוב את הוראות השימוש והאחסון המצויות על גבי האריזה של מוצרי האיפור שלנו (מידע זה אמור להופיע על כל מוצר) ולפעול על פיהן. גם אם אנחנו לא מוצאים הוראות אחסון מפורטות, סביר להניח שאת מרבית מוצרי האיפור כדאי לאחסן במקום מוצל, קריר ויבש, ולא לחשוף אותם ליותר מדי “סיכונים“, דוגמת חום קיצוני, שמש ישירה לאורך זמן וכד’.

עבור מי שמעוניינת להיות מעט יסודית יותר, ואינה מוצאת הוראות אחסון מפורטות על גבי מוצרי האיפור שלה, ניתן להיכנס לאינטרנט, ולחפש את האתר של החברה המייצרת את אותם מוצרים. באתר של החברה לבטח תוכלו למצוא הוראות אחסון מדויקות יותר, או אפילו לשלוח שאלה בדואר האלקטרוני, ולקבל עליה תשובה במסגרת שירות הלקוחות של אותה חברה. חברות גדולות, במיוחד בתחומים תחרותיים כמו התחום של מוצרי איפור מקצועי, מעוניינות לשמור על הלקוחות שלהן בכל מחיר, ובוודאי ישמחו לסייע לכם עם כל שאלה שרק תשאלו.

עבור מי שעובדת באופן קבוע עם קוסמטיקאית או מאפרת מקצועית, כמובן שהיא יכולה לשמש כמקור מידע מהימן ומקצועי. מאפרת מקצועית, בין אם עברה קורס איפור מדוקדק ובין אם לא, ודאי יודעת כיצד לאחסן ולטפל במוצרי איפור שונים כדי שיאריכו זמן , שכן היא עוסקת בתחום מדי יום ביומו. התייעצות קצרה עימה, יכולה לפתור לך המון בעיות, ולחסוך לך כסף בטווח הרחוק.

נשמח להזמינך לחנות האיפור שלנו בסטודיו עדה לזורגן, חנות מוצרי איפור ייחודית בה תמצאו את מיטב מוצרי האיפור והטיפוח של המותגים המוביליםבחנות זו נמכרים  המוצרים שעדה לזורגן  משתמשת באופן אישי על  לקוחותיה . מוצרי האיפור איכותיים ועמידים.  כמו כן  ניתן למצוא  מארזים ופתרונות אחסון למוצרי איפור.

X