משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

מוצרי איפור שכדאי לקחת לחופשה הקרובה

כאשר את יוצאת לחופשה, בין אם מדובר בחופשה משפחתית או עם חברים, חופשה שנתית או חופשה אחת מני רבות השנה, את רוצה להיראות במיטבך גם ובעיקר בימי החופשה. מדובר בימים המוקדשים כולם להנאה ורגיעה, שמחה ובילוי, ולכן רק טבעי שתרצי להיראות במיטבך בימים אלו. לכן, בוחרות נשים רבות לקחת איתן את תיק מוצרי האיפור גם לחופשה. עבור נשים רבות, נשיאת כל מוצרי האיפור שלהן עימן לחופשה יוצרת מצב אבסורדי ומסורבל, מפני שהן מחזיקות ברשותן כמות גדולה מאוד של מוצרי איפור, כזו שלא הגיוני לקחת איתנו לחופשה בת כמה ימים. לכן, קיים מקום לתכנן ברמה כזו או אחרת את תיק האיפור שניקח עימנו לחופשה הקרובה.

תיק מוצרי איפור

מהם התנאים הצפויים בחופשה?

על מנת לתכנן בחכמה את הרכב תיק מוצרי האיפור שניקח עימנו לחופשה, כדאי קודם כל לחשוב על התנאים המסוימים בהם אנו עתידות להיתקל בחופשה שלנו – מה יהיו תנאי האקלים, למשל? עבור חופשה באילת החמה והיבשה ניערך בצורה שונה מאשר עבור חופשה בצפון הקריר והלח יותר. כדאי לנסות לחשוב על תנאי האקלים הצפויים לשרור בזמן החופשה, ועל פי תנאים אלו לקבוע אילו מוצרי איפור ניקח עימנו. ניתן למצוא כיום מוצרי איפור מקצועיים המותאמים לסוגי אקלים שונים, וגם אם אנו חיים באזור לח יחסית (כמו מרכז הארץ) ולכן אין ברשותנו מוצרי איפור המותאמים לאקלים מדברי יבש וצחיח, שווה לרכוש כמה מוצרים ייעודיים לפני החופשה שלנו באילת. (תל אביב ואילת הן רק דוגמאות כלליות כמובן, אותו הדבר נכון גם לגבי חופשה בהרי האלפים בהם שורר קור קיצוני, חופשה בתאילנד המתאפיינת באקלים טרופי חם ולח או כל מקום אחר. כל יעד והאקלים הייחודי שלו).

תנאים נוספים בהם כדאי להתחשב הם אופי הטיול (למשל – האם מדובר בחופשה בה נשרוץ הרבה בבריכה ובים או שמה בחופשה בעיר בה נהיה במקומות סגורים, מוארים וממוזגים וכד’), הרכב המשתתפים (טיול משפחתי עם הילדים מול טיול של בילויים עם חברות יצריך מוצרי איפור שונים…) וכד’.

איפור מקצועי

מוצרי איפור בסיסיים שתמיד טוב שיהיו

בעוד חשוב לתכנן את תיק האיפור שלנו לחופשה על פי התנאים ואופי החופשה הצפוי, תמיד ישנם כמה מוצרי איפור אשר מתבקש שיהיו איתנו בכל חופשה אליה נצא. למשל, מייק אפ מומלץ ואיכותי הוא תמיד מוצר שנרצה שיהיה בהישג יד, וכך גם שאר מוצרי האיפור הבסיסיים בהם אנו משתמשות מדי יום, בין אם מדובר בשפתון מסוים, פודרה בה אנו רגילים להשתמש על בסיס יום יומי, עיפרון בסיסי לעיניים וכד’. כל אחת ומוצרי האיפור בהם היא רגילה להשתמש מדי יום.

כך, ערכת איפור סטנדרטית המכילה מוצרי איפור בסיסיים דוגמת מוצרי איפור מאק, אסתי לאודר או כל ערכה בסיסית אחרת, יכולה להוות בסיס טוב לתיק האיפור אותו ניקח עימנו לחופשה הבאה. לאחר מכן, ניתן להוסיף לערכה הבסיסית מוצרים מסוימים על פי הצורך וההעדפה האישית שלנו, כמו גם על פי תנאי האקלים (ושאר התנאים) הצפויים לשרור במקום אליו אנו נוסעות.

שתהיה חופשה מהנה!

X