משלוח חינם ברכישה מעל 149 ₪ עד 5 ימי עסקים /הרשמה לתכנית Makeup PRO

איפור להופעות רוק

למרות שעולם הרוק יש לעתים תדמית של עולם מחוספס, שלא נכנע לתכתיבים של החברה והוא מאד מרדני באופיו, הרי שחשוב לציין שדווקא קיים קשר חזק מאד בין עולם האיפור לבין עולם הרוק. כולנו מכירים למשל את הלהקה קיס – להקה שחבריה נוהגים להתאפר בצורה מקצועית לפני כל הופעה, עד כדי כך שאנשים לא יודעים כיצד הם נראים מתחת לאיפור. אולם, לא צריך ללכת רחוק עד להופעות של קיס, כדי להבין עד כמה לאיפור יש השפעות מרחיקות לכת על ההופעה שלכם. האיפור רלוונטי הן לנשים והן לגברים, ואנו נראה כיצד הוא משפיע על הופעת הרוק שלכם.

כיצד כדאי לנשים להתאפר?

הרוק הנשי בארץ חי ובועט, ואתן יכולות ליצור הופעה מושכת מאד על הבמה. איפור לנשים רוקיסטיות, צריך להיות איפור בולט במיוחד, שכן הקהל נמצא לעתים במרחק רב מהבמה, וחשוב מאד שתבלטו גם למרחק גדול יותר. עם זאת, גם אם מדובר על הופעת רוק במועדון קטן, כדאי להשקיע באיפור בולט יחסית. דווקא התדמית המרדנית של עולם הרוק, מתחברת היטב לאיפור הבולט. בעוד שביומיום אתן משתמשות באיפור עדין, ולמסיבות שונות משתמשות בעיקר באיפור אשר מבליט את הנשיות, הרי שבהופעות הרוק עליכן להשתמש באיפור מיוחד שידגיש את החייתיות והאנרגטיות שלכן. אפשר בהחלט להשתמש בסומק בגוון בהיר, כדי שהפנים שלכן יהיו בולטות וימשכו את כל תשומת הלב מהקהל. אפשר למרוח כמובן ליפסטיק בצבע חזק במיוחד. הליפסטיק לא חייב להיות בגוון אדום, ויש רוקיסטיות תרבות שמשתמשות בגוונים כהים יחסית – שכן כאמור הרוקיסטית לא חייבת להיות בהכרח נשית, אבל היא בהחלט צריכה להיות בולטת.

באשר לגבותכדאי להשתמש בעפרון בעל מרקם יבש וקשה כדי להדגיש את הגבותהדבר מסייע לכן להתבלט היטב. המרקם הקשה מאפשר לכסות על אזורים דלילים בתוך הגבות, ולהפוך אותן לבולטות. יש לעשות שימוש בצלליות כהות יחסית באזור של כריות העיניים, ולמרוח אותן כדי לקבל מראה מעושן ומושך.

ומה עם איפור לגברים?

גם גברים רבים בתעשיית הרוק נוהגים להתאפשר. הזכרנו את קיס, ויש כמובן את אביב גפן שבעבר נהג להתאפר בצורה פרובוקטיבית. אולם, האיפור מסייע לכם לא רק כדי ליצור תדמית מיוחדת – הוא גם מסייע לכם לשמור על מראה מושך לכל אורך ההופעה. יש לזכור שבמהלך ההופעה שלכם אתם יכולים לא פעם להזיע תחת אור הזרקורים, הודבר כמובן ניכר על הפנים שלכם. נכון שרוקיסט לא צריך בהכרח להיראות כמו דוגמן – אבל הוא כן ירצה לשמור לעתים קרובות על לוק מוקפד. אפשר לעשות שימוש  בסומק מתאים כדי לכסות על פצעים או קמטים בתוך העור. ניתן אפילו להשתמש בליפסטיק שקוף כדי להדגיש את אזור השפתיים. אם יש לכם תדמית ייחודית, ניתן כמובן להשקיע בה באמצעות איפור יותר אקסצנטרי.

X